10 fałszywe kryteria określania rozmiaru penisa

10 fałszywe kryteria określania rozmiaru penisa

Niewiarygodne fakty

Temat seksu jest jedną z najbardziej popularnych w naszym społeczeństwie, a w tym samym czasie, najbardziej tabu.

Pomimo faktu, że nie każdy może mówić otwarcie o seksie oraz o rzeczach, które są związane z tym, wiele z nich ma wiele pytań, które chciałbym, aby odbierać jasne i sensowne odpowiedzi.

Sposób określania wielkości prącia

Jaki rozmiar powinien penisa

1. wielkość stopy

Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej powszechnych metod stosowanych przez ludzi do pomiaru męskość. Nie jest tajemnicą, że wielu sędziów wielkość penisa, to patrząc na rozmiar buta.

Ludzie przychodzą z wielu równań i obliczeń, starając się znaleźć związek między wielkością stóp mężczyzn i długości jego penisa. Jednakże, możliwe jest podzielenie, mnożenia, dodać różne ilości i kombinacje do nieskończoności.

Eksperci twierdzą, że nie doprowadzi cię do dokładnego wyniku, a zależności od wielkości penisa o długości stopy – to tylko kolejny mit wymyślony przez mieszczan.

2. Odległość między palcem wskazującym i kciukiem

Seksuologów powiedzieć, że jest to najbardziej niezawodny sposób, aby zmierzyć długość męskości. Jeśli kciuk przesuwa się w bok, na ile to możliwe, ręcznie tworzy kształt podobny do litery L.

Jednak, jak się okazało, ta odległość jest średnia długość męskości. Dlatego wynik uzyskany przez tego pomiaru, tylko przykładowym.

Share →