10 skuteczne diety dla szybkiej utraty wagi: brak czasu, a wybór ...

10 skuteczne diety dla szybkiej utraty wagi: brak czasu, a wybór – tam!

Lista skutecznych dietach dla szybkiej utraty wagi jest wystarczająco duży, i wybrać najlepszy nie jest łatwe. Przy wyborze ważne, aby rozważyć cechy ciała i osobistych nawyków żywieniowych.

Najbardziej efektywne i szybkie diety

Przy wyborze diety dla szybkiej utraty wagi, następujące wytyczne:

 • wybrać dietę, której głównym produktem jest dostępne, ponieważ większość szybkich i skutecznych diet – monodiets, które zostały zbudowane na jednym produkcie;
 • produkty w diecie trzeba jak smak, lub diety będzie podwójnie trudne;
 • dla wygodniejszego odchudzanie wybrać dietę, w której wszystkie dania są łatwe w przygotowaniu, będzie mniej w kuchni i nie ulec pokusie, aby jeść.

Sprawdzonych diet dla szybkiej utraty wagi, można zwrócić uwagę na:

 • różne monodiets;
 • Różnice kefir diety;
 • diety gwiazd, takich jak dieta Hollywood lub diety Larisa Dolina;
 • popularne w dzisiejszych czasach dieta (i jego odmiany. – Dieta Dukana Kreml dieta niskowęglowodanowa dieta.).

10 skuteczne diety dla szybkiej utraty wagi

 • Dieta Hollywood jest popularny wśród zagranicznych gwiazd, trwa dwa tygodnie, za które można zredukować wagę średnio o 7 funtów. Konieczne jest monitorowanie ilości cukru, soli i tłuszczu w diecie, w celu całkowitego usunięcia chleba.
 • Dieta Zupa z kapusty jest uważany za bardzo skuteczne: 7 dni, można stracić nawet do 5 kilogramów.

  Menu tak smacznych dań, które nie zawierają tłuszczu, z wyjątkiem niewielkich ilościach.

 • Japoński dieta może dać dobre rezultaty w utracie wagi do 8 kilogramów w dwa tygodnie.

  Jest on oparty na wykorzystaniu morza, ale wszystkie posiłki powinny być przygotowane bez soli.

 • Brazylijski dieta – jej podstawie warzyw, owoców i zup warzywnych. Przez siedem dni można stracić do 4 funtów.

 • Przedział lub trzy dni diety. To trwa 9 dni, ale jest podzielony na trzy etapy trzy dni, kiedy jeść ryż, ziemniaki i warzywa.

  Chociaż jest możliwe, aby pić tylko czystą wodę. Schudnąć na to może być nawet 7-9 kg, ale trzeba być ostrożnym i uważać na swoje zdrowie.

 • Gryka dieta trwa zwykle jeden lub dwa tygodnie, podczas których można schudnąć przez 4 lub 8 funtów, odpowiednio.

  Podczas całego okresu jeść gryki, wcześniej wypełnione gorącą wodą i obrzęk.

 • Diety oparte na zupy w różnych zupach, składający się z zupy puree. Najważniejsze, że zupa nie była wykonana z ziemniakami lub chlebem i nie zawierają masło i przyprawy, chleb powinien zostać skreślony. Sól dozwolone sporo.

  Czas trwania – 7 dni, utrata masy ciała do 4 funtów.

 • Dieta top modelki okres 3 dni można schudnąć przez 3, czasami 5 funtów. Dieta jest ciężki, jak jeść tylko jedno jajko i ser 300g dziennie, zjeść i pić tylko wodę.
 • Kefir diet trwa w ciągu 7 dni i można stracić 4-5 kg. Każdego dnia można wypić pół litra jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu.
 • Dieta na świeże soki zapewnić szybką utratą masy ciała, ale to nie jest łatwe do utrzymania. Świeży sok z pomarańczy, grejpfrutów i cytryn należy pić trzy razy dziennie.

  Resztę wody pitnej. Zazwyczaj dieta trwa do 3 dni, można stracić nawet do 3 kg.

 • Najbardziej szybka i skuteczna dieta

  Wśród wielu diet, najbardziej szybkiego i skutecznego wyraźnej diety, które zostały zaprojektowane do szybkiej utraty wagi. W dalszym ciągu do 5 dni. Z nich ilość żywności jest znacznie zmniejszona i całkowicie brakuje kolację.

  Może to być również monodiets, które są oparte na jednym produkcie. Na przykład, jogurt, sok, czy niektóre owoce. Menu ekspresowe diety może wyglądać tak:

  • Śniadanie: jajka, niesłodzone herbaty;
  • obiad w 12 dni – twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i jogurt;
  • Obiad: 150 g ryby na parze z sałatką z warzyw, ubrany z sokiem z cytryny, ale bez oleju, owoce;
  • Kolacja: niesłodzone herbaty.

  Jako że nie jest to forma najszybszy i najbardziej efektywny diety, jako dzień postu. Przez okres trzech dni na czczo, można stracić nawet do 4 kilogramów. Pierwszy dzień – wejście do diety, drugiego dnia – głodu, trzeci dzień – z diety. Dieta jest skonstruowana w następujący sposób: przygotowanie do postu, należy ograniczyć korzystanie z węglowodanów i tłuszczu żywności. Nie jeść ziarna, rośliny strączkowe. Na śniadanie, pije tylko zieloną herbatę, obiad jeść owoce i warzywa surowe, sałatki z oliwą z oliwek może być uzupełniany bez soli.

  Od kolacji powinny być opuszczone i tylko pić wody i zielonej herbaty bez cukru po godzina dziewiętnasta. Cały drugi dzień – głód, można pić tylko wodę – 3-4L. Trzeci dzień – stopniowe wychodzenie z diety.

  W tym dniu, jeść te same potrawy, jak pierwsza, następnie stopniowo dodając białka żywności o niskiej zawartości tłuszczu i przejście do normalnej diety.

  Nawet można umówić się na dzień ziemniaka – w ciągu tygodnia, będziesz miał tylko ziemniaki gotowane w mundurkach, bez dodatku przypraw. Schudnąć w tym trybie dostaw może być 2-3 funtów. Ponieważ nadal szybko diet na bananach i mleka, co jest uważane za najbardziej skuteczne. To trwa do 5 dni, można schudnąć średnio o 3 kg.

  Dzienna dieta składa się z dwóch bananów i mleka w ilości 3 filiżanek.

  Przykładem najbardziej skutecznych dietach dla szybkiej utraty wagi

  Uważa się, że najbardziej skuteczne diety szybkie zmniejszenie masy ciała – „. Węglowodany dieta manekinów” tak zwanych Przez trzy dni na tej diecie można stracić 5 kg, w zależności od metabolizmu i masy ciała. Menu w następujący sposób:

  • Śniadanie: jajka w woreczku;
  • o 3:00: 150g sera o niskiej zawartości tłuszczu, niesłodzone herbaty;
  • Po kolejnej 03:00 – powtórzyć posiłek z serem i herbaty;
  • nie kolacja;
  • pić dużo wody.

  Ta dieta jest bardzo podobna do diety niskowęglowodanowej, raczej jest to wersja bardziej sztywny, jak w „diety manekinów” węglowodanów w diecie, nie są dostępne, a ilość białka jest również ograniczony.

  Lżejsza wersja diety niskowęglowodanowej, które także należy do najbardziej szybka i skuteczna jest w następujący sposób:

  • Śniadanie: 30 g sera o niskiej zawartości tłuszczu twardej, kromka chleba żytniego, niesłodzone zielonej herbaty;
  • Obiad: gotowane ziarna, kromka chleba żytniego, 200 g niskotłuszczowego twarogu, niesłodzone herbaty;
  • Kolacja: 100 g piersi z kurczaka na parze, 1 ogórek, 1 pomidor, niesłodzone zielonej herbaty.

  Szeroka różnorodność diety utrudnia wybór najbardziej szybkiego i skutecznego sposobu utraty wagi. Często dietetycy doradzają, aby nie wybrać jeden konkretny mono-diety i stado dzień (czasem trzy dni) mono-diety. Według tej zasady, na przykład, skonstruowany diety i diety 6 płatków Margarita Queen. Ale zanim pojawi się najszybciej każdej diety, trzeba skonsultować się z lekarzem przeciwwskazań.

  Ważne jest również, aby pamiętać, że wyjście z każdej diety powinny być gładkie, w przeciwnym razie wszystkie spadła funtów wrócić bardzo szybko.

  Być może znajdziesz naszą listę skutecznych diet za niekompletne. Wtedy ma to sens, aby dodać delikatną dyni diety. pożywne i łatwe do przenoszenia diety kurczaka i do pewnego stopnia nawet przydatne dla organizmu Twaróg diety. Już wystarczy do wyboru!

  A także nie zapomnij dodać do herbaty kuracji odchudzającej – nie tylko ożywić i przyspieszyć metabolizm, ale również każda dieta znacznie bardziej wydajne.

  Pytanie: czy wolisz używać kratkostrochnie i rygorystyczne diety, aby schudnąć szybko, lub długotrwałe, ale bardziej zrównoważone i światło?

  Zasada wolą "tuż nietoperza" – Krótki ścisła dieta, z wieloma ograniczeniami.

  Share →