10 tydzień ciąży USG zdjęcia

10 tydzień ciąży USG zdjęcia

Wiele kobiet w ciąży są bardzo zainteresowani tym, co dzieje się w jej ciele i jak jej dziecko się rozwija. I to jest całkiem naturalne, ponieważ matki martwić, wszystko jest normalne dziecko, czy rozwija się i rośnie. Więc to, co dzieje się z dzieckiem w wieku 10 tygodni rozwoju? To było w tym czasie dziecko otrzymało status «płód»,

To jest dość mały, tak masa wynosi nie więcej niż 4 g i około 35 mm wysokości. On już utworzone palców u rąk i stóp, łokci, górnej wargi, uszy i wydawał prawie tworzą membrany, rozpoczęła rozwoju zewnętrznych narządów płciowych.

Ale jeśli naprawdę chcesz, aby twoje dziecko czuje normalne i dobrze rozwinięte, musi przestrzegać pewnych ważnych wskazówek:

1. W związku z ciała matki zaczyna szybko dostosować się do nowych warunków rozwoju dziecka, a więc na początku Zatrucie jest najsilniej odwodnienie organizmu matki i niedożywienia dzieci. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji musisz zgłosić się do lekarza i podjąć kurację, która ułatwi kondycję.

2. Należy zwrócić szczególną uwagę na dietę. To nie znaczy, że nie powinniśmy w ogóle lub mają zbyt dużej ilości jedzenia, po prostu kontrolować ilość żywności, które trzeba wspierać ich witalność i prawidłowy rozwój dziecka. Najlepiej jeść 5-6 razy dziennie, ale w małych porcjach, upewnij się, że Twoja dieta musi owoce, warzywa, i nie lubią, takich poszukiwanych ciasta.

Woda, napoje bezalkoholowe i soki w miesiącach letnich są szczególnie popularne wśród kobiet w ciąży, ale ilość płynu można pić dziennie nie powinna przekraczać 2 litrów, w tym zupy i inne dania pierwszych.

3. W czasie ciąży, nie zapomnij, aby oczyścić się na czas i nie cierpieć z powodu pełne jelita wywiera presję na macicy, tak aby zapobiec zaparciom należy jeść suszone śliwki, gotowane buraki, kapustę. Aby użyć środków przeczyszczających jest surowo zabronione, szczególnie bez wiedzy lekarza!

Przeczytaj także:

Share →