11 opinii o klinice "Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu"

11 opinii o klinice „Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu”

Poleca

nie polecam

Bardzo dobry szpital. Wszystko bardzo, postawa, wyposażenie, personel. Może dlatego, że umowy. Nie wiem. Na początek. 1. Oddzielne rodbloka 2. Personel jest zawsze za szklaną ścianą, czy można go 3. ważne pracownicy nazywają, nie śmiać, ale to prawda. Razem vrremya tam, nie powiedział złego słowa, a nie rude, a może miałem szczęście?

4. Blok 2 komory, każda Dvuhhmestnaya, w holu, w bloku, WC, prysznic, lodówka 5. Podłogi były myte 3 razy dziennie Dział 6. dzieci, co jest bardzo wygodne, dziecko może zabrać z powrotem tam, kiedy chcesz i podjąć tylko karmienie, ale my ciągle razem.

Poleca

nie polecam

Centrum Planowania Rodziny i Rozrodu jednym z najbardziej znanych. Wysłał mnie do lekarza, od przedporodowej klinice. Potwierdzone przez fakt, że jest bardziej dokładne wyniki badań niż zapłacił.

Ceny są wysokie koszmarem, grono ludzi.

Zadzwoń z góry wszystkim wiedział, mówią, że w codziennej analizy może zostać ponownie podjęte od 10 do 16, w soboty od 9 do 12. Oczywiście z pracy nie wziąć wolne, więc mój mąż i ja udaliśmy się w sobotę rano.

Przyjechaliśmy tam o 10. Na początku trzeba było stać w kolejce do podjęcia kierunku. Minęło około drugiej, może wiele osób były i służył jedną kobietę. Potem musiał zapłacić, zatrzymał się na pół godziny w kolejce do kasy. A potem dwie godziny siedzieć w kolejce do badań.

W analizie straszne. Razy już przyjmują pieniądze może i uważać, aby zrobić wszystko. Więc boli (biorąc zwykle krew z żyły)

i widziałem, jak płynie krew na igły (który nigdy nie widział), i dał kawałek polaru (opłacone przez długi czas mały plaster z bliska)

W ogóle siedział tam cały dzień głodny ciąży. A wszystko w ciążę tylko cierpiał. I odebrać wyniki, też muszą przyjść w dni powszednie w godzinach pracy.

W ogóle, organizacja koszmar. Dobrowolnie nigdy nie pójdzie. Byłoby lepiej płatnej w, gdzie cały czas, wszystko zrobione dokładnie

Share →