15 tygodni ciąży (17th położnicza)

15 tygodni ciąży (17th położnicza)

15 tygodni ciąży już utworzona dość realną organizm. Oczywiście, bez pomocy matki, nie może istnieć, ale w łonie matki dziecko jest bardzo aktywny tryb życia. Wynika to przede wszystkim do tworzenia wewnętrznych organów, które do tej pory zostały już zaczyna wykonywać swoje funkcje.

Na przykład, nerki są zaangażowane w przydzielania produktów metabolicznych żetonów, co pomaga usunąć łożysko odpadów.

Dziecko stopniowo zaczyna się pojawiać smółki – absolutorium z odbytu podstawowy, ale nie wygląda na stołku, bo w zasadzie składa się z żółcią. Pierwszy taki podział nastąpi po porodzie. Wszystkie narządy dziecka są już udział w procesach metabolicznych, więc usunąć z organizmu matki ogromne obciążenia, a 15 tygodnie matki w ciąży czują się znacznie lepiej.

W tym czasie genitalia już zakończone ich różnicowanie i stają się widoczne, więc już piętnasty tydzień USG, można spróbować określić płeć dziecka, jeśli dziecko nie wróci, a znajdziecie. Chłopcy nawet zaczyna produkować testosteron, ale hormony dziewczyny postanowił poczekać. Ogólnie rzecz biorąc, 15 tygodni ciąży na zdjęciu wygląda.

Skóra dziecka w tym okresie ma już kilka warstw. Jednak są one tak cienkie, że skóra jest nadal przezroczyste sylwetki narządów wewnętrznych. Ze względu na to, że poprawia się obieg krwi, skóry dziecka z białawy matowieje red. Że będzie się do narodzin płodu, dlatego nie powinniśmy się bać.

Gdy dziecko zaczyna oddychać samodzielnie. Jego porozoveyut skóry i skóra stanie się nawet dźwięk. Młoda matka może zmierzyć się nawet z pokrywą na dziecko uwłosienie – on też jest utworzona na 15 tygodnia ciąży, ale z czasem będzie to zejść noworodka niezauważona.

Cały czas dziecko spędza w wolnym pływające w płynie owodniowym, który chroni dziecko przed kontaktem ze światem zewnętrznym.

W 15 tygodniu ciąży matka brzucha może nabyć żółtawy linii – jest opóźniony pigmentu melaniny, a ona przejdzie do zespołu po urodzeniu, więc nie martw się. Najważniejsze, aby pamiętać, że prawidłowa ciąża eliminuje ból w brzuchu, tak, aby warunkiem koniecznym, aby uważnie słuchać.

Najwyższy czas, aby kobieta w ciąży płacić za jedzenie. Dieta matki oczekującej powinny być zróżnicowane, więc upewnij się, że to podstawowe składniki żywności – białka, tłuszcze i węglowodany w odpowiednich ilościach. Teraz mama je nie dla siebie, ale dla dzieciaka, który podejmuje wszystkie najlepsze składniki. Ale w tym samym czasie, nie powinna być je przez dwa, a nie w celu uzyskania masy, a nie do wywołania obrzęku.

Takie problemy nie muszą być przy narodzinach. Normalny zbilansowana dieta zapewni matkę i dziecko w składniki odżywcze.

Ciekawe informacje? Powiedz znajomym o tym!

Share →