39 tydzień ciąży

39 Tydzień Ciąży

Wideo trzydziestym dziewiątym tygodniu ciąży

Kobieta

Na 39 tydzień ciąży jesteś już dość dokładnie można określić charakter zmian w ich ciała. Porozmawiajmy objawy zaczynają dostawy.

Swoją fruit tonie głębiej w miednicy, a więc obniża dna macicy. Natychmiast stają się łatwiej oddychać. Jeśli dasz urodzenia nie jest to pierwszy raz, to być przygotowane poród prawie na nosie. Szyjka macicy zaczyna mięknąć.

Lekarze często wytwarzają szyjki macicy badanie cyfrowy w tym czasie, ale w zależności od stopnia dojrzałości szyjki macicy nie zawsze jest możliwe, aby ocenić czas rozpoczęcia pracy.

W dniach bezpośrednio poprzedzających urlop, można zauważyć następujące objawy:

  • krwawienie z dróg rodnych
  • rozładowanie korka śluzu (stamtąd)
  • niektóre odchudzania
  • zmiękczający stolec
  • zwiększony apetyt
  • gniazdowania wygląd instynkt (tzw specjalne zachowanie, nastrój szukają spokojnej, ustronnym miejscu)

Jednak te cechy nie zawsze dokładnie przewidzieć wystąpienie porodu.

Trzymaj się! Wszystko jest prawie koniec!

Płód

Oryginalny taboret, zwany smółki (pamiętacie?) Zwykle pojawiają się w ciągu pierwszych dni po urodzeniu. Substancja ta zamazkoobraznoy ciemne, jak smoła. Około jedna trzecia owoców przemieszcza smółki przed urodzenia prawo w płynie owodniowym.

Najczęściej występuje z powodu braku tlenu, który może czuć się płód w późniejszych stadiach ciąży. Od owodniowy smółki płyn może wprowadzić owoce płuc. Jednakże, nie zniechęcaj się, jeśli zostanie wykryta płynu owodniowego smółki, lekarze w sali porodowej, aby posiadać specjalne wydarzenie o nazwie płukanie.

Odbywa się to w celu oczyszczenia oskrzela dziecka i zmniejszyć ryzyko powikłań w okresie noworodkowym.

Share →