4 ćwiczenia na mięśnie w ramionach pięknych kobiet

4 ćwiczenia na mięśnie w ramionach pięknych kobiet (z hantlami)

Załóżmy, że kupił piękny strój wieczorowy bez rękawów, a nie czekać, aby zobaczyć go osobom. Ale przykład strój, musisz się do smutnego wniosku, że twoje mięśnie tracą ton i zepsuć cały obraz. W tym poście pokażemy, jak szybko i skutecznie zacisnąć mięśnie i uzyskać kształt do uwolnienia.

A. Lekko ugnij kolana, trzymając 2-3 kg hantle (może być łatwiej) w obu rękach. W tym przypadku, dłonie skierowane w dół. Pochylić się do przodu tak, aby plecy pozostaje prosta i ramiona zwisają swobodnie.

B. Wróć do pozycji pionowej przez zginanie kolana i trzymając hantle na wysokości klatki piersiowej; Zamrożenie na kilka sekund w tej pozycji, to w dalszym ciągu podnosić hantle nad głową, podczas gdy rośnie na palcach. Wróć do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie powtórz 15 razy.

Porady ekspertów. Staraj się, aby Twoje ruchy były płynne, a nie ostre.

Zapoznaj się z pozycji wyjściowej z lekko ugiętych kolanach, chwyć hantle w obu rękach, z dłońmi są przed nami. Zrób krok do przodu i lonży (kolana nie powinny wykraczać poza dużego palca), w tym samym czasie zegnij lewą rękę w łokciu, trzymając rękę do piersi. Teraz wróć do pozycji wyjściowej i wykonaj ćwiczenie z drugiej strony. Jest to jeden cykl.

Powtórz Tsilka 15 razy.

Porady ekspertów: Utrzymać ramię najbliżej ciała podczas ćwiczeń.

Trzymaj hantle w obu rąk (dłonie skierowane w dół), czy do przodu zginać. Ręce podczas zwisać swobodnie. Unieś lewą nogę, tak że staje się równi z ciałem.

Unieś hantle w przeciwnych stronach tułowia prostych rąk (ramiona powinny być równoległe do podłogi). Opuść ręce i powtórzyć cykl 15 razy. Zmień nogi i zrobić drugi cykl 15 razy.

Porady ekspertów: trzymać wygląd Concentrate równowagi w jednym punkcie.

A. Trzymając hantle w każdej ręce (dłonie skierowane w dół), zegnij ciało równolegle do podłogi. Wolne ręce wiszące. Unieś lewą nogę do poziomu obudowy i wsuń lewe ramię, wygięte w łokciu tyłu 90 stopni.

B. Unieś lewą rękę wyprostował się i powrócić do pozycji wyjściowej, zginając rękę w łokciu. Powtórzenie cyklu 15 razy. Wróć do pozycji wyjściowej, z rąk do rąk i powtórzyć następnego cyklu kolejne 15 razy.

Porady ekspertów: Aby zapobiec uszkodzeniu kręgosłupa lędźwiowego, ciągnij pępkowej brzucha w celu kontroli jest zakończona.

Tutaj można zobaczyć mięśnie ramion budynku.

Możesz też kupić i pobrać na komputer treningowy złożonej zdatności do obszarów problemowych

Fitness dla obszarów problemowych – Unikalny program mający na celu opracowanie obszarów problemowych u kobiet: wewnętrzne i zewnętrzne uda, pośladki, plecy, prasa, triceps. W przeciwieństwie do aerobiku, która rozwija się głównie cardio – układu krążenia, ćwiczenia wytrzymałościowe rozwijać siłę mięśni, elastyczność i promowania spalanie tłuszczu.

Share →