5 Kluczowe Tajemnice męskiej orgazm

5 Najważniejsze Tajemnice męskiego orgazmu

Przyjmuje się powszechnie, że mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, zawsze dobrze się bawić podczas seksu. Ale czy to naprawdę takie proste?

Mężczyzna orgazmu przez długi czas było coś kobiet jak maszyny reakcji: rzucić monetą – dostać filiżankę kawy. Ale mechanizm uzyskiwania mężczyźni korzystają seks nie jest tak prymitywne. Nowoczesne kobiety wiedzą, że męski orgazm, jak i kobiet różni się intensywnością i różnorodnością przeczucie.

Co więcej, ludzie, jest również imitować orgazm.

Sekret 1: wytrysk i orgazm?

Mężczyźni doświadczają orgazmu podczas ejakulacji (wytrysku). Ale uczucie, jednocześnie bardzo różnym od prostego rozładowania fizycznej, bardziej jak ulgę potężnych emocjonalnych i fizjologicznych „fajerwerków”.

Jasność męskich uczuć, w odróżnieniu od kobiet, nie wpływa tak bardzo na zmianę postawy jako zmiana perspektywy: w łóżku działa wieczną zasadę – „człowiek kocha oczy” i chce, aby zobaczyć najbardziej ekscytujący obraz.

Istotny wkład do pełnego orgazmu – poziom zaufania w relacji z partnerem, zdolność mężczyzny do otwarcia emocjonalnie podczas stosunku.

Sekret # 2: zbyt szybko lub zbyt długo?

Kobiety nie można zadowolić wszystkich: mężczyzna zbyt szybko osiąga orgazm, a potem nie ma czasu, aby uzyskać jego przyjemność; jest zbyt długi, a potem czuje dyskomfortu fizycznego i marzy tylko o tym wszystkim wkrótce się skończy.

Mężczyzna orgazm towarzyszy rytmiczne skurcze mięśni, które zwykle trwają kilka sekund. W tym przypadku, prawie zawsze wytrysku – emisja nasienia i wydzieliny prostaty przez cewkę moczową.

Pojęcie zasad, jak na przykład w czasie trwania stosunku seksualnego nie istnieje. Najważniejsze – to harmonia seksualna w parze.

Sekret 3: Ta równość

Na przykład, mężczyźni są również imitować orgazm. I robią to prawie z tych samych powodów, jak kobiety:

– Aby nie urazić fakt braku orgazmu jego partnera

– Aby nie wyglądać sexy nie do utrzymania w oczach partnera

W życiu każdego człowieka, co najmniej raz, ale było to sytuacja, w której był on z jakiegoś powodu (zły stan zdrowia fizycznego lub psychicznego) nie może dostać orgazmu. I nie każdy jest w stanie spokojnie stwierdzić ten fakt.

Podczas uprzejmy kobieta nie może nie zauważyć „fałszywe”. Wciąż męski orgazm – to nie tylko aktorstwo.

Stosunek płciowy w człowieka „cut-off” trwa dłużej niż nieobrzezanych. Jest to spowodowane faktem, że usunięcie napletka głowicy prącia otwarty przez cały czas, i staje się mniej wrażliwa. Ale odczucia podczas orgazmu nie jest naruszona.

Sekret 4: orgazmu lub przejściowe trudności

Starając się zaspokoić swojego partnera, człowiek może kilka razy, „znosić”, a następnie, że nie będzie w stanie uzyskać orgazm.

Wraz z wiekiem (po 40) mężczyzn wymaga więcej czasu na grę wstępną inaczej być niewystarczająca wzbudzenia i orgazm może nie być.

Mężczyzna brak orgazmu (niezdolność do przeżywania orgazmu) jest tak rzadkie, jak oziębłość kobiet rzeczywistym. Jednakże, występuje w wyniku zakłóceń w korze mózgowej lub zrostów w narządach płciowych (w wyniku infekcji i interwencji chirurgicznych).

Według badań przeprowadzonych przez jednego z najsłynniejszych producentów prezerwatyw, 20% mężczyzn imitować orgazm.

Sekret 5: Mężczyzna orgazm w ręce kobiet

Mężczyźni doświadczenie wielu rzeczy: wszystko jest w porządku z rozmiarem penisa, jak przekonać kobietę do seksu, montaż nie zostaną utracone, jeśli erekcja, jak chronić się, jak następuje szybki wytrysk, dostać kobiecie orgazm, ile razy w ciągu nocy do współżycia seksualnego.

Ale jak będzie rozwijać stosunki seksualne w parze, nawet na jedną noc, zależy od obu partnerów. Dlatego kobiety nie powinny zapominać o znaczeniu ich roli w tworzeniu wspólnej tło emocjonalne na seks.

Share →