5 porad dla tych, którzy chcą zajść w ciążę po poronieniu

5 porad dla tych, którzy chcą zajść w ciążę po poronieniu

Po poronieniu, większość kobiet naprawdę chcesz stać się ponownie w ciąży. Ale najpierw, zanim zdecydujesz się na nowe dziecko, należy upewnić się, że są zdrowe i emocjonalnie gotowe do nowego ciąży. Nasz artykuł pomoże Ci w tym.

1. Witaminy i diety

Po poronieniu, ważne jest, aby kontynuować robienie prenatalnych witamin, zwłaszcza jeśli starają się o dziecko drugie dziecko. Należy upewnić się, że jesz prawo i twoja dieta zawiera dużo owoców i błonnika. produkty pełnoziarniste, orzechy, chude białko, warzywa, mleko, itp Unikaj alkoholu i napojów zawierających kofeinę, w tym kawa, napoje gazowane, napoje energetyczne, itp

Całkowicie wyeliminować nikotyny i tytoniu, jeśli chcesz, aby wyobrazić sobie zdrowe dziecko.

2. Codzienne ćwiczenia

Jeśli lekarz pozwoli, trzeba zacząć od początku prowadzenia ćwiczeń fizycznych. Musisz wrócić do formy przed nowym ciąży. Zaangażowany w ćwiczeniach mocy co najmniej dwa razy w tygodniu.

Co najmniej 5 razy w tygodniu, trzeba poświęcić 30 minut cardio (bieganie, chodzenie). Można odwołać się do relaksującej typu, takie jak joga czy medytacja, jeśli są bardzo napięte. Ale jeśli ćwiczysz zbyt bolesne dla Ciebie, nie rób tego, i pamiętać wszystko, czego potrzebujesz, aby przeprowadzić z łatwością.

3. Zmień lekarza

To niekoniecznie jest tak, prawdopodobnie nie jest to konieczne, ale jeśli czujesz, że jest lepiej widoczne od innego lekarza, to już trzeba do czynienia z jego poszukiwaniu. Można znaleźć informacje w Internecie na temat porady lekarzy na danym obszarze, lub poprosić kolegów, znajomych, sąsiadów, a nawet polecić dobry specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Po otrzymaniu komentarze pochodzą w recepcji każdego kandydata lubił.

Więc zdecydować i wybrać tego lekarza, który czujesz się najbardziej komfortowo i pewnie.

4. Usunąć wszystkie problemy zdrowotne

Musimy starać, aby pozbyć się wszystkich problemów zdrowotnych: testy karnetów mogą być szczepione lub nawet nieco uzdrowić. W ogóle, to co radzi lekarz. Nie zapomnij, aby poprawić swoje zęby i dbać o innych potencjalnych problemów z jamy ustnej.

Badania pokazują, że pewne komplikacje podczas ciąży są związane z chorobami przyzębia.

5. Przygotować emocjonalnie

Ta rada jest chyba najważniejsze. Muszą mieć pewność, że jesteś emocjonalnie gotowe do innego ciąży po poronieniu. Faktem jest, że w takich okolicznościach, kobiety często cierpią na wahania nastroju, i powinieneś mieć wystarczająco dużo czasu, aby przejść od incydentu.

Musisz upewnić się, że w otoczeniu rodziny i przyjaciół, gotowych wspierać Cię, z kim można porozmawiać od serca do serca. Możesz uruchomić on-line lub prawdziwą grupę dla ludzi, którzy doświadczyli podobnych problemów, ale to nie jest konieczne, aby prowadzić swoje zmysły do ​​wewnątrz. Niech idą.

Share →