5 sposobów na pogodzenie się z dziewczyną

5 sposobów, aby się ze swoją dziewczyną

Nie ważne jak dobre relacje ze swoją dziewczyną, czasami kłócą się z pewnością zdarzyć. Wie, że jest całkiem naturalne, ponieważ nie można ciągle ten sam punkt widzenia w tej sprawie. Ale jeśli tylko niewielkie różnice w czasie psuć nastroju, to ze względu na silne kłótni przyjaźni może latać na kawałki bardzo szybko.

Do takich kłopotów z tobą nie zdarza, oferujemy pięć opcji, jak to możliwe, aby ustalić związek z dziewczyną!

Zastanowić się konflikt!

Ten sposób pojednania jest szczególnie dobra dla dziewczyn, które powoli «odstąpić» po konflikcie. Spróbuj trochę czasu, na przykład, około pół godziny, aby być sam, aby się uspokoić i myśleć z chłodnym głowy kłótni. Kiedy jesteś mały «ostinesh»Porozmawiaj spokojnie ze swoją dziewczyną, lepszą twarzą w twarz, a nie przez telefon, i niech każdy z was, aby zająć stanowisko. Ale nie winię siebie i pamiętać frazy, które są wypowiadane w sercach tak ważne dla Ciebie w wyniku dojść do kompromisu.

Jeśli rozmowa została utworzona, należy ponownie nawiązać stosunki wzmocnienia – przyjąć ją jako znajomego, powiedz mi, jak cenisz sobie przyjaźń. A potem znakiem pojednania pójść na spacer, usiąść w kawiarni lub obejrzeć ulubiony film. I nie wróci do omawiania jego kłótni!

Odpocząć!

Jeśli kłótnia była zbyt poważna, to lepiej nie mówić na chwilę z przyjacielem w ogóle. Dlatego, że bardzo jasno określone i zadać sobie pytanie: co było przyczyną kłótni, czy to naprawdę takie ważne dla Ciebie, który jest naprawdę winę za konflikt, który miał miejsce i co można zrobić, aby uczynić go. Jeśli konflikt nie ma wpływu na globalne zasady i interesy, to lepiej po prostu przeprosić i spróbuj ponownie nawiązać stosunki. Po tym wszystkim, co do zasady, nie są mądrzejsi niż ten, który jest w kłótni, a kto musiał pogodzić się zaczyna. I nie sądzę, że w tej sytuacji, to pokaż się wiotkie.

Odwrotnie – Potrzebuję wielką siłę woli iść na pierwszy ważny krok.

Użyj humor!

Najlepszym sposobem, aby rozładować napiętą sytuację – starają się żartować. Poczuj, że dziewczyna ma wybuchnąć, powiedz jej: «Tak, Natasza, wiesz, teraz wygląda jak ty na dwóch owiec, którzy próbują wcisnąć się nawzajem mostu. I ze względu na to, co i ja, w rzeczywistości, nie wypadnięciem? Jakoś zapomniał», Przestaje być postrzegana kłótni zbyt poważnie, będą one wydają się bardzo małe i nieistotne. Tylko trochę żart, nawet na (choć byłoby miło), albo zrobić coś śmiesznego.

Jeśli urażona dziewczyna uśmiechnęła się, a następnie – jesteś już w połowie drogi do pojednania. I dalej – wyposażenie dla firm. Lepiej wiedzieć, jej przyjaciel.

Napisz do nas!

Są ciężkie przypadki, gdy przyjaciel nawet nie chcą usłyszeć od ciebie. Następnie należy napisać do niej list i wysłać go e-mailem, stwierdzając, że nie chcesz przez jakiś śmieszny insynuacji winić przyjaźń. Powiedz mi, jak komunikować się z ważnym skupia się tylko na pozytywne. Pamiętaj, jak dobrze spędzony czas i pomagali sobie wzajemnie. To nie jest tak łatwo znaleźć prawdziwie lojalnych i przemyślane znajomego. A jeśli to wszystko być przyjacielem bębna – Zostaw ją na chwilę.

Jeśli ceni swój związek, a następnie chce się ustatkować i wznowić dialog.

Prezentowane prezent!

Być może sam wiesz, jak lubi dziewczyny otrzymywać prezenty. Ważne jest koszt dar, i uwaga, które okazują się być człowiekiem. Zastanów się, co twoja dziewczyna lubi i sztuczki, że będzie zadowolony. Z nawet mały prezent można pokazać, że pamiętasz o swoich gustów i preferencji.

Wierzcie mi, ta metoda jest bardzo skuteczna!

W każdym konflikcie prowadzić mądrze – Nie dokręcać z pojednania i nie prowadzi do ostatecznego przerwie. Jeśli w twojej mocy, aby przywrócić stosunki, więc dlaczego nie skorzystać z tej szansy?

Share →