7 Najlepsze plecaki dla pierwszych klas

7 najlepszych plecaki dla pierwszych klas

Wybranie „pierwszej klasy” torby szkolne

Kryteria wyboru najkorzystniejszej plecak do pierwszej klasy

Wybór plecaka dla dziecka zamiar pierwszej klasy, jest on odpowiedzialny. Rodzice muszą wziąć pod uwagę wiele czynników, a nie tylko myśleć o wyglądzie pierwszej portfela ich potomstwa, ale jego bezpieczeństwo, trwałość i komfort.

Jednym z najważniejszych parametrów – waga

W pełni wyposażone w plecaku, zgodnie z zaleceniem lekarza, musi ważyć nie więcej niż 1,5 kg. Dlatego wszystkie swoje ulubione modelu, wybierz te, które ważą nie więcej niż 800-900 g

Sztywne ortopedyczne powrotem

Inteligentnie rozkłada obciążenie kręgosłupa i pomaga uczniowi, aby utrzymać dobrą postawę. Sztywna tylna nie tylko jakości plecak «zapakowane» w miękkie, wygodne dla dziecka rzeczy, ale także uzupełnione o ergonomiczne poduszki, siatki i anty-wentylacji. Zmniejszyć obciążenie kręgosłupa oraz dodatkowe piersi i talii paskami z klamrami, które posiadają pakiet w najbardziej wygodnej pozycji i nie pozwól, by spędzać czas podczas chodzenia.

Ilość i jakość kieszeni

Nie powinny one być dowolny trochę lub dużo. Optymalnie, obecność jednej z głównej komory plecaka (z separatorem lub pół-otwarte kieszenie) na podręczniki, zeszyty i piórnik, średniego przedziału dla małych przedmiotów lub jeść 1-2 małe kieszenie na butelki z wodą lub zabawki. Kieszenie wewnętrzne powinny być zawsze: w ich pieniędzy, kluczy, certyfikatów, telefon komórkowy i inne przedmioty wartościowe pozostaną nienaruszone.

I jeszcze kilka porad na temat wyboru plecak:

Producenci wysokiej jakości plecaków dla pierwszej równiarka

Share →