7 rzeczy, które nie mogą nosić kobiety 40

7 rzeczy, że kobieta nie może nosić 40

Co należy natychmiast wyrzucić swoją szafę, jeśli poszedł 40-letni etap wyglądać stylowo i atrakcyjnie.

1. Krótkie spodenki

Pierwszym tematem tabu dla kobiet w średnim wieku – krótkie spodenki. Oni patrzą na kobietę w wieku dojrzałym, co najmniej, nie ma. Nawet jeśli figura pozwala im nosić, nosić krótkie modelu na plaży lub w kraju, aw każdym razie nie zostawiaj ich w mieście. Spodenki dawno przeniósł się z kategorii plażowe do codzienności.

Dlatego, jeśli znowu pozwala postać, wybierz dla siebie luźne spodnie z lekko podniesioną talię i sprawi, że będą one elegancki i stylowy.

Nie tylko jest kwestia mini pół braki w organizmie kobiety, tak też przyczynić się do uszkodzenia reputacji. Jeśli jesteś najlepszym menedżerem w firmie inwestycyjnej i nosić mini w ciągu 40 lat – nie będzie traktowana poważnie, nawet jeśli masz najwięcej listę zasług. Mini wyglądać idealny po prostu szczupłe dziewczęta, a w połączeniu z zamkniętym szczycie.

Wolisz eleganckie spódnice sylwetki „ołówek”.

Różne zadrapania, dziury, dżetów, szpilki i inne przetwarzanie wyglądają ciekawie tylko dla uczennic. Dorosłe kobiety powinny zadbać o kilka par dżinsów klasycznego stylu – proste ciemny niebieski i czarny.

6. Kurtki Bomber

Kopiowane kurtki jasne wizualnie można dodać kilka dodatkowych kilogramów. Ponadto, ta kurtka będzie patrzeć na ciebie jak jesteś w pośpiechu rano zmieszane z płaszczem dziecka. Wybierz dla siebie zwięzłe stylowe trencze w pastelowych odcieniach, kształtowe kolan płaszcz lub wydłużone kardigany.

Share →