77 darmowy test online natury

77 darmowy test online natury

Silnej woli ludzi, których, jak racjonalne lub arogancki, wiedzą, jak uzbroić się w cierpliwość, jak jedziesz sporu

Kategorie badań

Charakter

Z nas jest inny. A mamy różne losy i charaktery. Test ten nie stwarza poważnego studium psychologiczne, ale mimo to jest wystarczająco stanie uchwycić istotę swojej postaci. Jeżeli wyniki nie lubisz, nie martw się. Treat podane sformułowania poczuciem humoru (o ile oczywiście zrozumieć, o co chodzi). Pod koniec tego wszystkiego, wynik jest zawsze ulec zmianie, jeśli w przyszłości odpowiedzieć "forum" gdzie dziś powiedzieć, "tak, oni są"!

Nasze życie ciągle się zmienia, a wraz z nim my.

W zależności od odpowiedzi na pytania testowe 7 ustalono, że jesteś człowiekiem z natury:

Ten test prowokacji składający się z 9 pytań i sytuacji. Odpowiedź na każde pytanie tak uczciwie, jak to możliwe. Załóżmy, że w następujących sytuacjach nie będzie ulichiny leżącego.

Staraj się być uczciwi w obawie przed karą za nieuczciwość – nie liczy.

Oprócz dwóch poprzednich typów temperamentu (cholerycznej i optymistyczny), istnieją dwa flegmatyczny i melancholijny. Jeśli optymizmu i choleryk wysoki poziom energii, aktywne i komórkowego, ich stan emocjonalny może być łatwo odgadnąć przez osobę, flegmatyczny i melancholijny z sytuacji jest inna. Ich głównym skhodstvo- słaby zewnętrznym wyrazem uczuć. Na przykład, mówisz do kogoś, to jest absolutnie spokojny, choć nie jest szczególnie rozmowny, a po chwili będzie wiedział, że w tym dniu się ożenił, a jego partner.

Ale różnica między melancholijna i flegmatyczny nadal. Melancholia jest bardzo wrażliwe, mogą cierpieć z powodu dwa tygodnie na to, że sąsiad zapomniał powiedzieć cześć do niego. Flegmatyczny, przeciwnie, jest bardzo cichy, to jest prawie niemożliwe, aby wybić z rutyny. W tym flegmatyczny powolne: fakt, że wiązanie butów, są piętnaście minut.

Jeśli jesteś "nie znaleźć się" w poprzednich dwóch testów, spróbować następujące.

Zdolność rozumienia ludzi – jedna z najważniejszych cech w zhizni.On dokładnie przydatnych do ciebie, i na osobiste przodu, oraz w życiu codziennym oraz w nauce i przyszłej kariery. Prawidłowo sądzisz słowa i działania innych. Czy możesz znaleźć specjalne podejście do każdej osoby.

Share →