77 romantyczne filmy o miłości

77 romantyczne filmy o miłości

Mówić o miłości nie zawsze jest łatwe – nie ma niebezpieczeństwa wydają słabo wyczuwalne wulgarnych, tęskny romantyczna, cyniczny poseur lub po prostu głupi. Usunąć komedia romantyczna o miłości i jeszcze bardziej niebezpieczny: perezhmesh zmysłowością – syrop nudyatiny się chorowity, że może utrzymać tylko semiklassnitsy wszystkożerne; przesadzić z tragedii – i wylot zaimeesh niestrawny tyagomotinu, że wszystko będzie o nazwie Art-dom i inaczej jęk. Miłość powinna być usunięta bardzo ostrożnie, zwięzły i wyważony – film o miłości nie powinno być coś ekstra, a nie pojedyncza odmiana, bez zbędnych łez, tylko szczerość i znaczenie – jedynie w tym przypadku, możesz liczyć na reakcji publiczności.

Mówią, że każdy film – że on kocha. Jednak objawy to uczucie w ogóle inny. Ktoś kocha swoją pracę, ktoś – rodzica, ktoś – wojenną.

Pierwszy kocha siebie, a drugi – Blueberry pie, trzeci – jego życie. Czy lubisz oglądać filmy, a ja – napisać opinie na ich temat. Każdy ma swoją własną miłość, ale nadal jest kluczem do ludzkiej miłości romantycznej.

Nic dziwnego, że filmy, które robią bez historii miłosnej, wydaje się nam bezmięsne i nudne, bo mamy coś wiesz, że głównym motorem ludzkiego życia mają uczucia.

W tym lista romantycznych filmów o miłości zmontowane filmy, które, moim zdaniem, stworzyli kult miłości. Jako część kompozycji miłość zamienia się w drodze artystycznej w części, która rozjaśnia charakter bardzo płaski i daje mu nieziemski piękno i siłę. Po przejrzeniu wszystkich tych filmów, nie nauczyć się kochać, nie staną się bardziej zrozumiałe charakter tej ratującej życie, a czasem destrukcyjnych emocji, po prostu będzie świadkiem czyjąś miłość – piękne, frywolne, wir, zdesperowani, delikatne, cudowne, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, wypadki, ściągające, magia, czary histerycznie i tragiczne. Miłość – zawsze inny, a my – są różne.

Niemniej jednak, w miłości, że są takie same. Czytaj i słuchaj.

Lista romantycznych filmów o miłości

Lista zawiera nazwy filmów z ich oryginalnymi nazwami i latach od premiery (aby uniknąć nieporozumień, jeśli tytuł filmu zbiega się z remake lub meczu w tłumaczeniu). Jeśli następny film jest wart tego, co tsiferka, to nie znaczy, że film doceniam powyżej których poniżej. Wystarczy porządkowej

1. Słodki listopad (Sweet November) 2001

Nelson Moss, kreacje reklamowe, snobem i po prostu piękne, nie ma innego życia: On jest królem jego górach, aby mu wszystko się paskudny kelnerka i dbają tylko o własne korzyści. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia i muchy do piekła: jego talent nie jest już popytu, on nie wie, co zrobić z twórczej energii, ale głównym kłopoty – on ją, dziewczynka o imieniu Sara spotyka. Zmienia miesięczne mężczyzn, ale stara się je naprawić, zmienić się nie do poznania, zrobić lepiej i czystsze. I nikt nie będzie zrozumieć, co kryje się za tym wietrznym i trudnych zachowań.

Tyle tylko, że w kreacji Nelson Moss. Przy okazji, za jej to – listopad Jej Słodki listopad.

2. Angel-A (Angel-) 2005

Obudź Paryż idzie wściekły z powodu braku pieniędzy i awarie Shorty Andre. Jego marudzenie i błędy się zmęczony tym mieście, że tu co drugi chce przelać na pierwszy numer, a więc już wyprzedza przypomnieć „przeciw”. Kim są zdesperowani i opanowany pudełka na swoich chciwych kredytodawców Andre postanawia popełnić samobójstwo A potem, jak grom z jasnego nieba, jak intensywne opady deszczu, w środku południowo-pieczone, jak powiew świeżego powietrza po dusznym ścisku w piekarni, powiedziała.

Dokładniej, jest źle, powiedziała. „Jestem aniołem”, mówi Andre. A on nie wierzy. I tylko wtedy, gdy uruchomić suchy Termin im miłość niemożliwe i nieprawdopodobne, że wierzy. Nie miał dokąd pójść.

3. Vanilla Sky (Vanilla Sky) 2001

Łamacz serc David nie zna problemów. Jest on otoczony przez kobiety, przyjaciółmi, w krótki, przyjemny i są takie same jak on nie obciążać ludzi. On wie, co jest co w tym życiu i wie dużo o miłości. Spotyka Sofia, i wydaje się, że teraz on ma to wszystko.

Jednak historia zamienia się w koszmar: po strasznym wypadku samochodowym, zamienia się w niepełnosprawnego okaleczony twarzy, z David zmienia cały świat, a on nie jest szczęśliwy widząc go. Jest tylko jedna nadzieja – to byłoby marzenie koszmar, chorych długotrwałe sen, po którym przychodzi ciepłe przytulne rano.

4. Romeo i Julia (Romeo i Julia) 1996

Czasy się zmieniają, zamiast mieczy – karabiny zamiast Sztuk rydwanów – samochody sportowe, zamiast krynoliny – mini-spódniczkę, i tylko miłość jest niezmienna. I miłości, która nie zna prawa logiki i strachu. I miłość, które składają się wiersze, i miłość, za które mogę umrzeć. A wokół – wszystko jedno, Werona, która jest podzielona między Montekich i Capulets. Romeo i Julia, należące do mafijnych klanów walczących muszą ukrywać swoją pasję, a gdy nie jest to możliwe, muszą wypowiedzieć wojnę na całym świecie. W trosce o ich miłości.

To, za które można umrzeć.

Share →