9 Zasady ciążę dla wszystkich

9 zasad, aby zajść w ciążę dla wszystkich

Jedna zasada. Najważniejsze, że jest zobowiązana człowieka do jego spermy ruszał. Fakt, że gamety męskiej wszystkie ich niedźwiedzie „paliwa”.

I to jest energia witalna: jest energia – prowadzony spermy daleko, nie ma energii – stop na miejscu. I o dowolnej koncepcji, a następnie może być mowy.

Dlatego ludzie muszą przejść odpowiednio przygotować, co najmniej ostatnie dwa tygodnie przed decydującym stosunku.

W tym celu konieczne jest podawaniem :

W pożywieniu przygotowawczy obejmuje mięso, wszelkie nakrętki, witamina E, kwas bursztynowy (to polepsza ogólny metabolizm). Ta moc zwiększa ruchliwość plemników.

Ponadto, zanim ludzie iść do łóżka na koncepcji, że ma 2 – 3 dni, aby powstrzymać się od współżycia seksualnego. Zawartość trzeba zdobyć odpowiednią ilość spermy i plemników od czasu dojrzewania. Aby udowodnić ich pacjenci muszą abstynencji, eksperci zwykle skutkuje praktyki seksualne znanym przypadku.

American para długo cierpiał niepłodności. Okazało się, że to pragnienie posiadania dzieci są tak duże, że pracował nad tym dwa lub trzy razy dziennie. Po lekarz zabronił im udziału w zagładzie, hypersexual Amerykanów udało się począć dziecko.

Druga reguła. Stosunek płciowy w celu poczęcia powinno być jedno! Pierwszy stosunek – najważniejsze. Wszystko inne jest tak naprawdę tylko dostarczać przyjemności.

To jest naukowe wyjaśnienie. Podczas pierwszego stosunku płciowego jest największa koncentracja plemników. Po nim, zmniejsza się stężenie 2-krotnie.

A potem, jak a specjaliści żart będzie jednym wody.

Zasada trzech. Kiedyś był wytrysk, penis powinien natychmiast wycofać się z pochwy, aby nie przelewać kałuży spermy. Następnie prawdopodobieństwa koncepcji będą znacznie większe.

(Nawiasem mówiąc, sama zasada musi być przestrzegana i przy innej okazji. – Jeśli ktoś ma jakiś stan zapalny, nadmiar czasu spędzonego w pochwie wzrost ryzyka infekcji przez kobiety)

Zasada Four. Jeśli naprawdę chcesz mieć dziecko, jest pożądane podczas stosunku do orgazmu kobiety, aby nie doprowadzić. Faktem jest, że w czasie orgazmu szyjki macicy wzrasta i sperma jako wspinaczy mają zdobyć tę górę, miejsce, gdy ścieżka jest znany, nawet ludzie nie lubią.

Jeśli akt seksualny wykonywane bez orgazmu, szyjka macicy pozostaje na miejscu, kałuża spermy łatwo obejmuje wejście do niego, a plemniki przenikają swobodnie. Jednak niektóre kobiety twierdzą, seksuologów, że zaszła w ciążę na szczycie wzajemnego ekstazy z partnerem seksualnym. Ale to tylko ich osobiste fantazje.

W takich przypadkach, ekspertów, śmiejąc się, po prostu wzruszają ramionami, mówiąc, szczęścia, i dzięki Bogu.

Zasada Five. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni czas poczęcia. Zwykle w środku kobiety jest bardziej owocne. W tym czasie egg dojrzewa. Dni można obliczyć na podstawie temperatury mierzonej podstawowej, jak jest to dobrze znane w odbycie.

Oprócz dwóch dni od owulacji (dojrzewania żeńskiego jaja) żyznych 5-6 dni to rozważyć – jak wiele dni życia plemników, czekając na „narzeczona”, a wszystko to razem ma zdolności.

W ciągu 6 dni po owulacji, zbyt, może zajść w ciążę, ponieważ cały czas pozostaje realną samice jaj.

Wcześniej, w wielu religiach określony czas, gdy seksualność jest zabronione. Zazwyczaj zakazane były 7 dni po menstruacji. Niestandardowe ściśle przestrzegać: kobieta zażądała czyste konto, co oznaczało koniec miesiąca. I to był punkt wyjścia w czasie zakazanym.

Dlatego też, maksimum aktywności seksualnej mieści się w środku cyklu, kiedy prawdopodobieństwo zapłodnienia była najwyższa. Tak więc religia jest surowo i kategorycznie polecił kobietom zajść w ciążę. Istnieją jednak przypadki, gdy kobieta jest w ciąży, jak i podczas miesiączki.

Eksperci uważają, że awaria w pętli.

Zasady sześciu. Przed stosunkiem, kobieta, byłoby miło prosprintsevatsya roztworu sody. Fakt, że często jest stan zapalny, co ona nawet nie wie. Przez to tworzy się środowisko kwaśne, co jest bardzo szkodliwa dla zdrowia nasienia – po prostu w nim giną.

Soda zobojętnia kwaśnym środowisku. Douching nie trzeba się bać, bo nawet jeśli nie ma zapalenie, słabym roztworem sody nie zaszkodzi nikomu.

Zasada siódme. Po erupcji, człowiek jest mało, że zależy. Wtedy wszystko zależy od kobiety.

Ona ma się położyć i nie od razu wyskoczyć z łóżka, nawet jeśli naprawdę chcesz, aby wziąć prysznic.

Na drodze, ponadto musi leżeć. W zwykłym układzie szyjki macicy i kobieta powinna leżeć na plecach, kolana wciśnięty do jego klatki piersiowej. W tym przypadku, jeśli to gięcie macicy potrzeba leżeć na brzuchu.

W tym położeniu, szyjka będzie w stanie zanurzyć się w basenie z nasienia.

Są chwile, kiedy potrzebujesz porady ginekologa. Na przykład, jeśli kobieta jest zapalenie przydatków, szyjka może obracać się na bok, i w jakiej – określenie lekarza. Potem po stosunku należy położyć się na boku, który wygląda szyjki macicy.

Zasada Seven. To jest bardzo ważne dla koncepcji do wyboru w prawo stanowią. Wśród nich są takie, które przyczyniają się do ciąży, i vice versa. Prawda wybiorą ciąży jest małe – powinny to być klasyczne pozy, które znajduje się w pozycji leżącej na plecach. Stojąc w ciążę jest bardzo trudne: wystarczy wylać cały płyn.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie nieklasycznych stanowi niewielkie wykorzystanie w ciąży. Cóż, dla zabawy, można wybrać to, co chcesz.

W tej reguły są wyjątki. Jeśli kobieta zginania macicy, akt seksualny powinien być w pozycji „z powrotem”. Leżąc na brzuchu lub opierając się na kolanach – nie ma znaczenia.

Zasada dziewiąta. Po stosunku, trzeba całkowicie zrelaksować, oddać wszystko. I taki stan utrzymać uboczu -vozvishennoe najbliższych dwóch lub trzech dni. Jeśli to nie zadziała, a kobieta będzie czekał w niespokojnym, stanu nerwowego, to lepiej wziąć waleriany.

Eksperci doradzają, aby być w stanie euforii nie jest przypadkowa. Konieczne jest, aby nie było żadnego naruszenia aktywności skurczowej jajowodów. Znane są one promować plemników do miejsca przeznaczenia. Jeśli potencjalne matki rury zbyt zmartwiona prawidłowo cięte i nie promują spermy.

Konsekwencje mogą być bardzo przykre: długo oczekiwany, czy nie stało – nawożenie, czy będzie ciąża pozamaciczna.

Share →