Aborcja. Leku Postinor

Aborcja. Leku Postinor

13 lipca 2009 Kategoria: "Ciąża i poród"

W tym artykule będę mówić o poronienie Tabletki na przykład leku Postinor. Co zrobił dziewczynie, w przypadku zagrożenia niechcianej ciąży po stosunku bez antykoncepcji doskonałego? Osiągnięcia współczesnej medycyny oferują bezpieczną i skuteczną metodę medycznej aborcji. Jego nazwisko — postkointalnaya antykoncepcja.

Metoda ta pozwala na nie narażone na ryzyko powikłań, przy użyciu nietradycyjnych metod aborcji. Metoda ta polega na zastosowaniu specjalnych leków hormonalnych, które hamują procesy związane z ciążą. Główną cechą tej metody jest to, że musisz brać leki jak najszybciej po stosunku. Dobre wyniki daje leki, które zawierają tak zwane progestageny.

Na przykład, skuteczność leku Postinor osiągnie 98% w zgodzie ze wszystkimi przepisami dotyczącymi jego realizacji.

Pierwsza dawka zostanie podjęta do trzech dni po niechcianym stosunku płciowego. Poprzez przyjęcie 12:00 po 1 tabletek produkowanych otrzymać drugą dawkę. Próby leku Postinor pokazano, że skutki uboczne pojawiają się, gdy jest on stosowany rzadko.

Warto wspomnieć, że zwykłe hormonalne środki antykoncepcyjne mają również zdolność do poronienie. Istnieje nawet specjalny sposób ich stosowania, tak zwanej metody Yuspe. Jednak w porównaniu z Postinor Skuteczność tego sposobu jest mniejsza.

W każdym przypadku, należy wiedzieć, że korzystanie z Postinor wszelkich leków hormonalnych do aborcji — zawsze dużo stresu na organizm. Leki te zawierają dużą ilość progestagenów szkodliwy wpływ na organizm. Leki te nie powinny być regularnie i zastąpienie ich długotrwałe działanie antykoncepcyjne stosowane.

Tylko wtedy, gdy nie ma innych leków wybór postkointalnie pozwalają kobieta wypowiedzieć nieplanowanej ciąży z minimalną szkodą dla zdrowia.

Share →