Akcesoria do włosów z rękami

Akcesoria do włosów z rękami

Zrób wiele ciekawych akcesoriów do włosów z rękami – to jest bardzo ciekawe i zabawne. Oczywiście, w jednym artykule jest to niemożliwe, aby powiedzieć o wszystkich możliwych opcji tworzenia ozdób do włosów. To z tego powodu, to ma sens, aby opowiedzieć o najbardziej prostej metody produkcji.

Akcesoria te z pewnością pomogą Ci wyglądać stylowo i jednocześnie oryginału.

Spinki do włosów w formie kwiatu

Do produkcji akcesoriów do włosów z rękami w postaci kołków, należy: strzępy każdą tkaninę (kolor nie ma znaczenia); zapałki; nożyczki; Clothespin pościel; Świece parafinowe; przyciski lub kulki do dekoracji, nici; klej; tkanina bawełniana; skok niewidoczne; odczuwalne; automatyczne stadnina; Akcesoria do modelowania; glina polimerowa (Fimo).

Technika wykonania: wziąć tkaniny i wyciąć z niego musimy kręgi średnicy, płatki (okrąg – więcej gotowe Płatek). Łączna liczba płatków powinna wynosić od 5 do 15 cienkie tkaniny lekko spalony płomień świecy, tak aby nasze płatki uzyskać odkształcone. W tym celu bierzemy za pomocą spinaczy do bielizny płatek i szybko odwróć świecę. Nasze tkaniny twist fale. Nawiasem mówiąc, różne tkanki skręcone zupełnie inaczej.

Zbierz wszystkie płatki w jednym stosie, a centrum naprawić je z kilku szwów. Knot na sznurku zrobić odwrotną stronę przyszłości kwiat. W centrum szyć kolorowe przyciski i paciorki.

Następnie przymocować gotowy kwiat z klejem do niewidzialności. Daj spinki do włosów suchych (tylko jeden dzień). Nasza stadnina, wykonane z gotowych swoje ręce.

Ale w celu własnego, własnej spinki-tsetok ich denim mamy tę samą strukturę wyeliminowani z 5 kwadratów (5×5 cm). Teraz każdy z tych pól są składane na pół i zrobić im kilka szwów. Po połączeniu ich razem, dekorowanie środku za pomocą kulek lub przyciski jasny kolor. Z filcu wyciąć okrąg, którego średnica powinna wynosić 1 cm. Przymocuj go do niewidzialności.

Teraz czuł się dołączyć pusty kwiat użycia kleju. Włóż szpilkę do sucha.

Teraz nauczyć się tworzyć własne ręce pin z modeliny. Aby rozpocząć, należy otworzyć pasek biały i nałożyć go na maszynie szpilki do włosów. Wiele z jego pras, odcinając w ten sposób resztki gliny, zginanie końcówki 4-5 mm. Koraliki gliniane używać w produkcji róż: z ciasta zrobić płatki, nadając im kształt łodzi, ostrym przedmiotem nie wzdłużnie paski. Teraz zebrać wszystkie kwiaty jest przymocowany do podstawy róży oraz przez pół godziny w temperaturze 110°Z piec.

Gdy pin to fajne, przykryć lakierem.

Owiń włosy rękami

Potrzebne będą: kilka wkładów barkowych, cekiny, koraliki, guziki.

Oryginalny hoop może być dokonana na podstawie starego folią. Weź klocki barkowe i zaokrąglone często wymieszać je razem obok siebie. Przy okazji, połączyć kontury naramienniki nie są tego warte, bo nie tworzą oryginalną formę. Nasze zamówienia szyte ozdoby. Rysunek wymyślają sami.

Ta pozycja jest mocowana za pomocą kleju do starego obręczy.

Jeśli nie masz starą obręcz, nie martw się. Może być zastąpiona przez paski. Trwać dwa paski o długości dwukrotnie większej niż obwód głowy i guma odzieżowego.

Szycia całą długość pomiędzy taśmą, a następnie wywija się i wstawia do ich gumy zgodnie z wielkości głowy. Wzmocnienie dziąseł i wskazówki taśm. Nasz zespół jest gotowy.

Udekoruj hoop mogą również korzystać z łuku lub kwiat.

Scrunchy

Najczęstsze akcesoria do włosów – Guma ta, która może być łatwo wykonane najczęściej. Weź szeroką wstążką satynową i gumy tkaniny (taśmy powinna być dwa razy tak długo, jak guma). Long-edge od wewnątrz taśmy szyte i uzyskać «cewka», Gut skręcenia go z przodu. Z maczugami laski gumy.

Sew końce gumy i ozdobić go na własną rękę z pomocą kulki, kwiatów lub przycisków.

Share →