Akcesoria Lato z rękami

Akcesoria Lato z rękami

Akcesoria z rękami – to nie tylko wyjątkowa biżuteria, które mogą podkreślić szczególny charakter każdej dziewczyny, ale modne przypisują latem 2011 roku. Nawet w świecie projektantów mody dekoracji ich stroje, więc to, co się stanie, jeśli biżuteria wykonane własnymi rękami. Akcesoria z rękami – to naszyjniki, bransoletki, kolczyki, a także ozdoby na ubrania, torby, a nawet buty.

Materiały te mogą być cokolwiek, najważniejsze, aby podłączyć się do tworzenia wyobraźni i nie leń się, że proces może być nie opóźniony o jeden dzień. Dzięki akcesoriom można uaktualnić każdą małą rzecz.

Co zrobić,

Akcesoria z rękami mogą być wykonane z materiału, koralików, cekinów, dżetów dużych i małych, ceraty, skóry, futra, kolorowych piór. Przed zakupem torbę jak kulki lub cekinami, trzeba pomyśleć o odpowiednim i akcesoriów do ubrań, dla których przeznaczone broszkę lub łuk? Na przykład, w jasny różowy kapelusz w postaci puli nie będzie wyglądać tak monotonny kwiat, jasne rzeczy, a nawet taką niezwykłą formę musi być całkowicie absurdalne. Staramy się robić bardziej poważne melonik akcesorium będzie tworzyć w wyniku złego smaku.

Dekoracje powinny być zabawny, na przykład, w postaci płatków stokrotki z wielokolorowe.

Ozdoby na worki

Akcesoria z rękami Torba może być stosowanie. Aplikacje muszą być dużej objętości, a wybór materiału do ich produkcji jest całkowicie zależne od tkanki, z którego woreczek jest wykonany. Tak więc, jeśli skórzana torba (choć latem nie zaleca się kupić skórzane torby) biżuteria może być również wykonane ze skóry lub ciężkiego ceratą, bez cienkich materiałów i żył.

Kwiaty, skórzane i motyle są właściwe i na połączeniu torebki ze skóry i słomy. Co do zasady, te modele mają tylko uchwyty skórzane lub górna część torby. Na zroszony biżuterię lub torebki nie payetochnie warto robić.

Dekoracje Przykład skórzane

Akcesoria z rękami skórzane wykonane wyłącznie z cienkie plasterki. Kwiaty, takie jak róż, – nie jest to jedyne co można myśleć. Kwiaty mogą być dowolne. Aby to zrobić, wziąć 12 płaty tkaniny i pokroić w postaci ziaren. Płatki zwinięte palce, wierzchołki kwiatowe spiralny skręt potrzebę klejone od połowy. W środku umieszcza się na mniejszych rozmiarach.

Aby połączyć płatki mogą być używane Uniwersalny klej. Aby naturalny kształt róż, płatki kwiatów są składane za pomocą płomienia świecy.

Naszyjnik z koralików

Dla naszyjniki z koralików potrzebnych materiałów, takich jak matka pearl paciorki Mlecznej ma kompromisowe, 2 koraliki serca przejrzysty złoty kolor, woskowane nici, złote zapięcie na naszyjniki, szczypce i nożyczki. Najłatwiejsze naszyjniki opcja – jest nawleczone na nitkę duże kulki lub małe kulki, koraliki z dużym rozcieńczeniu. Możesz splot mocno opaskę uciskową i żądaną długość.

Aby to zrobić, koraliki wyplatane pierścienie, trudno między koralikami nie było luzu. Podczas tworzenia loki nić nie jest odcinany i rozciąga się pomiędzy pierścieniami, co łączący pierścień razem.

Kolczyki z własnymi rękami

Wściekłość – Kolczyki z piór to kolorowe. Te kolczyki nie muszą nosić parę, mogą być podzielone i noszone na długie kolczyki, i jeden mały. Kolczyki te mogą być wykonane nie tylko z piór, ale także połączenie pióra i kulek, na przykład.

Lepiej, gdy kilka piór, ale nie sam. Inną opcją kolczyki – to meksykańska tkania. Do wytwarzania kolczyków trzeba regularnie kolczyk w postaci cienkiej pierścieniu. Pusta przestrzeń jest wypełniona tkanin jasnych nitkach.

Temat powinien być grube i cienkie, i średniej gęstości. W środku wzór, można umieścić kamyk. Rezultatem będzie ciekawym Pająk.

Share →