Alergie u dzieci

Alergie u dzieci

Witaj! Rodzina ma troje dzieci, najmłodsze z 3.1 i 1.9 lat. Często chory. zwolniony ze szpitala (było 8 dni) na Kazanie 48. Diagnoza: zapalenie nosogardzieli, ARI, obturacyjnego zapalenia oskrzeli. Leczone antybiotykami, były kroplomierzem z aminofiliną i prednizolon, przeciwgorączkowych zastrzyków, ponieważ temperatura nie sprowadza się świece, mladshy dyszała, pomimo drogi oddechowe: Lasolvan, flomax i Pulmicort. Jestem przerażony, że staraliśmy się wszystko, co było w szpitalu.

Pierwsze 4 dni leczenia był łagodny, ale było znacznie gorzej i wzięliśmy dokładny. 3,1 dziecka, z wyjątkiem temperatury 39,6 i kaszlu była straszną wysypkę na całym ciele klamrami (na przeciwgorączkowe w świecach), aby nie zaczął obrzęk bałem i udał się do szpitala. Dziecko reaguje na wiele leków, czasami w formie pisemnej. Lekarz w szpitalu powiedział, że dzieci nie są proste kaszel wyjątkiem wirusowej natury mają uczulenie. Planujemy, aby przejść szereg badań, aby wykluczyć gronkowce, mykoplazmy, chlamydie, itp gardła.

Mężczyzna chce dostać psa, jestem całkowicie przeciwny, ale moje argumenty, że nie słyszy. Żyjemy w mieszkaniu. Lub podrobienia analizę psa i nabłonka? Wybacz mi, za to pytanie.

Dzięki z góry.

Share →