Alina

Alina

Tłumaczenie z łaciny – "inny, obcy",

Otoczenie czasami jest trudne, ale w relacjach z mężczyznami, to brak elastyczności: pamiętaj, aby powiedzieć coś własnym kosztem, co powinno być cicho.

Żonaty Aline się zbyt późno, są urodzone dziewczęta, podobnie jak jego ojciec, ale charakter matki. Są dobre, gospodyni, bardzo gościnni, ale teściowa nie może się dogadać. Charakter tych kobiet jest to, że lepiej jest poza żyć, a nie tylko w-prawa, ale także z ich rodzicami. Alina jest w stanie zastosować się, starając się zawsze wyglądać atrakcyjnie. Ona to kobieta mody z dobrym smakiem. Udaje się zrobić nic oryginalnego WC i nie zapomnij, aby inni zwracać uwagę na to.

Ona generalnie lubi chwalić.

Alina – zdolnych ludzi. Pracują w różnych dziedzinach, w tym inżynierów i artystów, lekarzy, sprzedawców, dziennikarzy i architektów, muzyków i nauczycieli, choć ten drugi zawód, podano błędny charakter tych kobiet, jest przeciwwskazane.

Najwyższe prawdopodobieństwo udanego małżeństwa z jednym z tych, którzy są powołani Alexander, Eugene, Wiktoria, Michał, Borys, Piotr, Vladimir, lub Jakuba. Mężczyzna o imieniu Dymitr, Igor, Alex Vladlen, Mikołaj, Anatolij nie nadaje.

Nazwa nadaje Wodnik, Baran, Strzelec, Waga i nowotworów. Nie nazywaj tak Ryby, Bliźnięta i Skorpion.

Dzień postu: 23.03, 29.04, 29.05, 14.06, 16.06, 2.07, 4.08, 29.09

Share →