Angielski gumy program dziania

Angielski gumy program dziania

Metody dziania elastyczne angielsku

British diagram gum dziewiarskich, który jest pokazany poniżej mogą być wykonywane na różne sposoby. Ten wzór jest bardzo popularny sport dziewiarskich (swetry męskie i żeńskie), czapki, szaliki i apaszki. Dzięki niemu można łatwo obsługiwać nawet nowicjusz Knitter.

Inną ważną zaletą tego schematu jest to, że tkanina jest dziana bardzo szybko, dzięki czemu w krótkim czasie wykonać nawet dużych elementów.

Angielski guma nieco bardziej skomplikowane i bardziej obrazowo niż konwencjonalne gumy. Ten dwustronny lepkie. Gdy jest on wykonywany przez pokręcenie parzystą liczbę pętli.

Szczególne wrażenie uzyskuje wiązadła, w którym obwód nie jest usuwany provyazyvaya (z nakida) od lewej strony do prawej igły. Ten dziania odbywa się w dwojaki sposób:

1. Przed wyjęciem z zawiasów, jest odbierany przez wątek roboczy (wykonane nakida). Trzymaj nakida prawy palec wskazujący, usunięte pierwszej pętli na lewej szprychy (nie provyazyvaya) po prawej stronie. Okazuje pętlę z nakida.

Ich provyazyvayutsya razem w następnym wierszu.

2. Na przedniej stronie roboczej po prawej igłę wprowadza się do szeregu poniżej (pod przednią pętli). W ten sposób, że jest pobierany z kolejnego cyklu, a górna reset nie provyazyvaya. Dolna pętla jest utworzona i rozpuszczono nakida na nowej pętli.

Ten typ połączenia jest uważany lekki. Wzory, dziane w ten sposób są najokazalsze.

Angielski lekkie gumy (Schemat dziania):

– 1 wiersz – człowiek. PHI. itp.;

– Numer 2 – człowiek. jeden wiersz niżej (pod stryczek wisi na lewej mówił, wprowadzono prawo igły i wydobyć z niej nową pętlę, a szprychy visyaschuyuyu, reset); PHI. itp.;

-3 i wszystkie inne wiersz dziane przez dwa obwodu szeregowego.

Angielski gumy system 1×1:

– 1 wiersz – człowiek. PHI. itp.;

– Numer 2 – człowiek. PHI. neprovyazannoy usunięto z nakida (z przędzy pracy), itp.;

– 3 serii – człowiek. Pętla z nakida wiszące nad nią, provyazyvayut na płatach górnych twarz, źle pętli zostanie usunięty z nakida, itd ..;

Z 4 rzędy dzianiny wszystkie inne serie Program 3.

Share →