Angina: środki do anginy

Angina: środki do anginy

Ból gardła – ostre zakażenia, w których zmiany zapalne ulegają ekspresji głównie w migdałki. Zapalenie zlokalizowane w wymazy innymi klastrami limfoadenoidnuyu tkanek gardła – w języku, odbijania, części nosowej gardła, migdałków. Następnie, odpowiednio, wskazują językowej, gardłowy dusznicy bolesnej. Zakażenie rozmazuje się egzo i endogenne.

Egzogenne zakażenie występuje często w powietrzu lub pokarmowego trasę. W pierwszym przypadku infekcji występuje zwykle w bliskim kontakcie z pacjentów z dusznicą. Tak często choroba może występować w tym samym czasie kilku członków tej samej rodziny, dzieci uczestniczący przedszkola lub do szkoły, i tak dalej. D endogenna Zakażenie następuje w obecności w ustach albo w gardle ognisk przewlekłego zapalenia (ubytków zębów, przewlekłe zapalenie migdałków, i tak dalej. D).

Środki z dławicą

Środek do leczenia anginy №1

Jasnota – 4 łyżki posiekanych ziół zalać 1 litrem wrzącej wody, gotować przez 10 minut, nalegać noc, odcedzić. Przepłukać usta z jamy ustnej, ból zęba i ból gardła.

Środek do leczenia dusznicy №2

Dodać napar z ziół łapy kota dwupienne w stosunku 1: 5 i używać płukać gardło na ból gardła, zapalenie jamy ustnej.

Środek do leczenia dusznicy bolesnej №3

1 łyżeczka kwiaty akacji, wlać szklankę przegotowanej wody, 30-40 minut, szczep i wziąć 1 łyżkę 3 razy na dzień.

Środek do leczenia dusznicy №4

1 łyżka nerek osika dokonać szklankę przegotowanej wody, 1 godzinę, odcedzić. Take 1-2 łyżki 5 razy dziennie.

Środek do leczenia dusznicy №5

Weź 2 łyżki lipy, czarnego bzu, zioła ziele dziurawca, liście jeżyny, nasiona lnu, nasiona dyni pokruszone surowe, 1 łyżka kwiaty rumianku. Wszystkie składniki wymieszać 4 łyżki Mieszaninę wlać 1 litr wrzącej wody i zaparzać przez 30 minut. Drink 0,5 szklanki 01:00 do jedzenia, napotne i febrifuge.

Środek do leczenia dusznicy №6

Weź 1,5 łyżki Kwiat lipy, aby szklankę przegotowanej wody, 20 minut, odcedzić. To infuzji, aby wypłukać usta anginy i procesy zapalne w gardle. Mogą być dodane do wlewu 1 łyżeczka sody.

Środek do leczenia dusznicy №7

Take 2 łyżeczki Zioła Veronica lek, posiekać, zalać 2 szklankami wrzącej wody. 02:00 nalegać, szczep i picia 0,5 szklanki cztery razy dziennie.

Środek do leczenia dusznicy №8

Anginie można wytworzyć tak gardła zaparzania: 1 łyżka kłącza Potentilla zmielić na proszek, wlać 1 litr przegotowanej wody, nalegać 2 godziny, odcedzić. Płukać gardło ciepłą infuzji.

Środek do leczenia dusznicy №9

Anginie wyciąć pół cytryny, bez obierania ze skórki i żuć 3-5 minut. Czy to, aż po ból gardła.

Środek do leczenia dusznicy №10

Weź dwa kawałki drewna Mallow kwiatów i kwiatów rumianku, 1 część oregano i szałwia. Zagotować 1 łyżka mix 1 szklanka wrzącej wody, pozostawić na 30 minut, odcedzić i przepłukać gardło 5 razy dziennie, podgrzewanie infuzji.

Środek do leczenia dusznicy №11

Take 2 łyżeczki suche skórki cebuli, zalać 0,5 l wody, zagotować, podkreślając, 02:00, filtr. Płukać na dzień 5-6 razy.

Środek do leczenia dusznicy №12

Jest bardzo skuteczny w propolisu piersiowej. Weź kawałek propolisu i powoli żuć po posiłku. Chew dziennie około 5 g propolisu.

Środek do leczenia dusznicy №13

Na leczenie anginy często mogą kurkumy w proszku w ustach i spróbować go zatrzymać (nie połykać!) Tak długo, jak to możliwe. Szczególnie skuteczne kurkuma leczy ból gardła w nocy, kiedy mniej śliny jest produkowany. Dlatego też, jeśli noc 2-3 razy powtórzyć odbiór łyżeczki kurkumy z 0,25 Następnie w godzinach porannych można zapomnieć o dławicy piersiowej.

Jest również możliwe zastosowanie kurkumy z miodem.

Środek do leczenia dusznicy №14

Weź 1 część liści babki lancetowatej nagietka, i szałwia. Zalać szklanką wrzącej wody 1 łyżka Mieszanka ziół i gotować na małym ogniu przez 10 minut. Domagaj 01:00, a następnie odcedzić.

02:00 co płukać gardło ciepłą rosół. Możesz też pić 1 łyżkę 3 razy na dzień.

Środek do leczenia dusznicy №15

Take 5 części Calamus roota, kora dębu, liści pokrzywy i liści szałwii 4 szt. Wlać 1 litr wody i gotować przez 30 minut. Następnie odcedzić i przepłukać gardło.

Środek do leczenia dusznicy №16

Wymieszać równe części rumianku i glistnika, przygotować wywar i gardła.

Środek do leczenia dusznicy №17

Wymieszać garść malin, 1 łyżka miodu, 1 łyżeczka olej słonecznikowy, 5 g sproszkowanego imbiru. Mieszaninę wylewa się do 3 kubków wrzącej wody. Zawinąć i pozostawić na noc do zaparzenia.

Przecedzić i wypić szklankę przed posiłkiem rano i przed snem w nocy.

Środek do leczenia dusznicy №18

Weź świeży sok żurawinowy, trochę rozgrzać (temperatura pokojowa), dodać trochę miodu i spłukać ból gardła.

Środek do leczenia dusznicy №19

W pół butelki 0,5 litra wyciętych liści aloesu, cukier posypany na wierzchu. Butelki szyi krawat w gazę. Infuse 3 dni, a następnie wlać do butelki wódki po brzegi, krawat i pozostawić na 3 dni.

Następnie przecedzić i wycisnąć. Weź ten napar 1-2 łyżki dziennie do czasu wyzdrowienia. Również pomaga pacjentom z migdałków i chorób płuc.

Środek do leczenia dusznicy №20

Drobno zetrzeć czerwone buraki i wycisnąć szklankę soku. Następnie dodać 1 łyżeczkę soku Ocet (bez kwasu). Ten roztwór 6 razy dziennie, aż do całkowitego odzyskania płukanie.

Share →