Architektura krajobrazu od A do Z. ogrodnictwo ...

Architektura krajobrazu od A do Z. Ogrodnictwo i projektowania krajobrazu z planety Ethno.

Motto naszej firmy – „Pokoloruj swój świat z nami!”. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta. Każdy z nas jest osoba z własnymi preferencjami i widokiem na świecie.

Zapraszamy do powierzenia projektowania krajobrazu, ogrodnictwo witryny do naszych ekspertów, a wraz z nimi malować świat na swój własny sposób – tak jest, jak dla ciebie. Nasi pracownicy rozważają Krajobrazu jak kreatywne kreatywne zadanie. Zespół Planet Etno naprawdę jest w stanie przetłumaczyć oryginalne i innowacyjne pomysły do ​​projektowania krajobrazu w prawdziwym życiu.

Wykonujemy wiele ciekawych i nietypowych wymagań w zakresie projektowania krajobrazu i ogrodnictwa dla firm i klientów prywatnych. Możesz zamówić zagospodarowany ogród i krajobrazu, dzwoniąc pod numer (495) 507-31-66 lub wysyłając zapytanie poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie internetowej: wysłać zamówienie

Co otrzymasz zamawiając ogród krajobrazowy w naszej firmie?

Krajobraz jest głównym celem naszych działań. Firma posiada zgrany zespół specjalistów szczerze kochają swoją pracę. Produkujemy projektowania krajobrazu i terenów zielonych o dowolnej złożoności (patrz krajobrazu. – Ceny). Kolejność Krajobrazu działce w naszej firmie, masz projekt krajobrazu lub szkice działki (w razie potrzeby), ścieżek dla pieszych i samochodów golfowych, mury oporowe, alpejskie slajdów, wody (fontanna, wodospad), lampy ogrodowe, trawników, kwietników, rzeźby ogrodowe, altanka i miejsce do grillowania , ogród, krzewy i drzewa.

Oczywiście, zagospodarowany ogród ściśle indywidualne – wszelkie zadania nie zostały wprowadzone przed nami, urządzenie różańca przed dom i krajobrazu działce „pod klucz”, możemy wykonać pracę szybko i profesjonalnie. Pragniemy zwrócić uwagę, że uzupełnienie krajobrazu i ogrodnictwa Wniosek w obszarze pogwarancyjny – w sprawie zawarcia umowy na obsługę roślin, nasza firma oferuje ogrodnika. Wraz z ogrodów, ważne obszary naszej działalności to także projektowanie krajobrazu i terenów zielonych hotele, tereny rekreacyjne miasta i domków letniskowych.

Jak w praktyce projektowania krajobrazu i terenów zielonych?

Prace nad krajobrazu i ogrodnictwa są w naszej firmie na prostym schemacie. Po wywołaniu, nasz personel będzie przejść do miejsca, w którym byliśmy, sfotografowany, niezbędnych pomiarów i doradzić, jeśli to konieczne. W krótkim okresie czasu (zwykle 3-7 dni), nasi projektanci rozwijać zagospodarowany ogród i dostarczyć je do Ciebie w postaci szkiców, które są omawiane i dostosowanych według własnego uznania.

Przy projektowaniu dużych i złożonych okresy obiektów terenu może się zwiększyć. Jeśli jest określona w umowie, zapewniamy pełną projekt krajobrazu. Po rozpoczyna projekt zatwierdzenia krajobrazu projektowanie ogrodów działki praktycznie krajobrazu. Jeśli opracowany Krajobrazu przewiduje utworzenie sztucznego ulgą, a następnie spędzamy planuje ziemię i przejść do ścieżek urządzeń, placów zabaw, ogrodów skalnych i stawów, postępowania oświetlenie ogrodowe.

Po zakończeniu poprawy przychodzi kolej na działce ogrodniczej. Prace nad krajobrazu działce proponuję pierwszy lądowania dużych drzew, a za nimi – materiał młody sadzenia. Najczęściej krajobrazu projektowanie ogrodów działki wiąże kwiat łóżko – Split klomby odbywa się równocześnie z sadzeniem drzew i krzewów. W końcowym etapie położył murawy.

Układanie murawy jest wykończenie, fabuła skręca – w ciągu kilku godzin miejscu budynku zamienia się w zadbanej, zielony ogród.

Ile jest projektowanie krajobrazu?

Share →