Badania medyczne możliwość zwiększenia penisa

Badania medyczne możliwość zwiększenia penisa

Medycyna odpowiadając na pytanie – o możliwości powiększania penisa, może zaoferować operację kilka opcji sposobov.Eto i wykorzystanie ukrytych cech struktury mężczyzn penisa. Wymagania wstępne dotyczące rozszerzenia naturalne penisa położył prirodoy.Priroda i struktura prącia umożliwia działanie i manipulowanie ciała bez istotnych konsekwencji dla zdrowia ludzkiego.

Naturalny sposób

Państwo i jego rozmiar. Wartości te odpowiadają wielkości ciała penis gąbki otaczający cewkę, łącznie z głową i erekcji prącia tkanek. Ten ciał jamistych i Corpus Spongisum.

Obszary te mają porowatą strukturę i mogą być wypełnione i przytrzymać przepływa do krwi.

W przypadku gdy członek jest w stanie erekcja – gąbczaste i ciał jamistych wypełnić krwią. Wynika z tego, że wielkość zależy od wymiarów tkanki porowatej jest całkowicie wypełniona krwią, maksymalną objętość krwi, które mogą pomieścić w czasie wzwodu.

Badania wykazały, że specjalne porowate elementy nie są wypełnione penisa nawet 75%. Przyjmowanie produktów naturalnych wzrośnie ciało gąbczaste (ciał jamistych) i prącia tkanki erekcyjne i (Corpus Spongisum).

Stopniowo porowata tkanina może posiadać i utrzymać rosnącą ilość krwi, a tym samym, członek będzie większy w długości i szerokości. Poprawy krążenia krwi w penisa i jąder, w wyniku znacznego wzrostu siły wznoszenia i stabilne.

Tylko powiększenie penisa przeżywają proces rozwoju nowej tkanki prącia, osiągając przyrost masy mięśni, tak jak podczas wykonywania zabudowy. Rozwój nowych tkanek penisa w ciągu występuje, sex, proces ten odbywa się tylko powoli i stopniowo. Ze względu na to, rozmiar penisa męskiego, aby zwiększyć w czasie trwania 0,5 cm rocznie.

Biorąc Majik animatorów, Santee, Vig-Erichsen, Vig-Eriksen Plus, tongkat ali Platinum może znacznie przyspieszyć proces!

Statystyki zauważa, że ​​mężczyźni, którzy mają rozmiar penisa większego niż średnia kilka razy bardziej narażone na nowych partnerów do seksu. Nie jest to zaskakujące, należy zwrócić uwagę na wielkość penisa w shopah.Priznaytes płciowych po tych wszystkich wymiarów jest w zazdrości i sprawiają, że myślisz w jaki sposób można zwiększyć penisa. Producenci sztucznych penisy zbadanie problemu i oferują dokładnie to, co kobiety chcą. Oni wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, że jest korzystają kobiety w wysokim popytem.

VY-plastyka technika penisa

VY-plastyczny – zabieg chirurgiczny mający na celu rozszerzenie. Jej istota polega na transformacji produkowanego w łonowej nacięcie skóry w formie listów "V" wada tkanki przyszyty kształcie "Y"Co pozwala na wizualne powiększyć długość penisa w stosunku do moszny.

Odwrócić lub odwrotnej VY z włóknem mogą być dwa sposoby: albo szeroka podstawa, gdzie sekcja gałęzi 10-15 mm od bocznej krawędzi prąciu zasadą lub odpowiednim rozmiarze średnicy prącia. Jest on oparty na zewnętrznym lub skórnej skrzyżowaniu penopubikalnom lub kilka centymetrów wyżej. VY-szerokie nacięcia nie powinny wypierać zbyt dystalnie penopubikalnomu róg, ponieważ w przyszłości może stać się przyczyną deformacji i tzw skóry wzgórza na podstawie penisa, a także fałdy poprzeczne o rodzaju uszu psów i wyraźnego skrócenia prącia, szczególnie u pacjentów z ciężką fałdy tłuszczu powyżej kości łonowej.

Share →