Badanie ginekologiczne

Badanie ginekologiczne

Żadnych skarg — nie jest wskaźnikiem twojej doskonałym zdrowiu.

Wiele chorób, w tym zakaźnych, hormonalnego, a nawet raka-bezobjawowym.

Zakażenia, takie jak chlamydia, mykoplazmozy, ureaplasmosis, opryszczka, wirus cytomegalii, wirus brodawczaka ludzkiego nie może powodować żadnych dolegliwości, ale prowadzić do poważnych powikłań (rozwarstwianie narządów miednicy małej, przewlekłe zapalenie przydatków, niepłodności, raka szyjki macicy). Dlatego wcześniej zidentyfikowane i poddane obróbce, łatwiej jest uniknąć poważnych konsekwencji.

Jeśli teen dziewczyna przyszła miesiąc po 14 latach (15-16 lat) i regularne miesiączki ustanowionego cyklu w ciągu roku, powinny być oceniane przez hormonalnego patologii.

Kobiety, które są aktywne seksualnie przez cały rok, bez antykoncepcji, natomiast nigdy nie zaszła w ciążę, potrzebujesz porady ginekologa, endokrynologa.

W kwestii niepłodności jest lepiej przyjść do lekarza-ginekologa małżeństwo i przygotowane z wyprzedzeniem. Podczas kompilacji historii choroby, lekarz musi znać wszystkie szczegóły, od urodzenia, a nawet wtedy, w miarę postępu ciąży z twoją mamą. Dlatego przed wizytą u ginekologa, poproś mamę, czy miała problem z zajściem w ciążę, urodziła w ciąży, porodu, które były, co byli chorzy od dzieciństwa.

Wiele problemów, takich jak trądzik, otyłość, zwiększenie owłosienia w miejscach, które nie są charakterystyczne dla kobiet, pomaga rozwiązać ginekolog i endokrynolog.

Mięśniaki macicy, endometrioza — Jest to zależne od hormonów choroby, które wymagają stałej obserwacji dynamicznego przez lekarza ginekologa-endokrynologa.

Po 40 latach, kobieta zaczyna objawów zapalnych, takich jak: «pływy», Pocenie się, zaburzenia snu, depresja, nerwowość, drażliwość, zmęczenie fizyczne i emocjonalne, zmniejszenie potrzeb seksualnych, zaburzenia oddawania moczu, suchość pochwy, bóle stawów i mięśni, kołatanie serca.

Objawy te — klimakterium, ciężkość tych objawów w zależności od ciężkości zespołu menopauzy. Bez pomocy ginekologa-endokrynologa, nie można zrobić tutaj.

Spośród wielu oferowanych w naszych testach klinicznych, istnieją pewne podstawowe, które zaleca się przyjmować 1 raz w roku:

  1. Wymaz z szyjki macicy (raka szyjki macicy w celu wykrycia).
  2. Badanie krwi na Onko-markerów.
  3. USG miednicy mniejszej i raka piersi.
  4. Przedłużonym kolposkopowe i biopsji, w razie potrzeby, z badaniem histologicznym wykluczyć raka szyjki macicy patologii.

Artykuł: Lipatnikov dr Helena Lekarz najwyższej kategorii

MedTsentrServis

Sieć licencjonowanych klinik od 1995 roku.

792-42-42 (całą dobę).

Share →