Badanie miednicy - ciągłe monitorowanie zdrowia kobiet

Badanie miednicy – ciągłe monitorowanie zdrowia kobiet

Profilaktyczne badanie przez lekarza ginekologa jest kluczowym elementem zdrowia kobiet. Zawiera g inekologichesky ocena – Procedura badania zewnętrznych narządów płciowych, ankieta «w lustrze» i staranne badanie palpacyjne macicy i jej przydatków. To zaczyna się od umieszczenia pacjenta w pozycji półleżącej w fotelu z ugiętymi nogami w kolanach.

Lekarz – ginekolog bada na zewnątrz i prowadzi badania w celu identyfikacji widocznych oznak choroby i schorzenia. Następnie za pomocą zwierciadła, który jest wkładany do pochwy, szyjki macicy prowadzi się badania. Badanie ginekologiczne Obejmuje badanie piersi na obecność:

  • Strony skóry;
  • uszczelki;
  • ciekła wydzielina z brodawki sutkowej;
  • Obecność guzów;
  • powiększenie węzłów chłonnych.

Do wykrywania naruszeń i uzyskania laboratoryjnej materiału, lekarz może podjąć wacik. Badanie ginekologiczne Prawidłowe położenie macicy, jej gęstość, wielkość, i normalnego poruszania się w obszarze miednicy jest w posiadaniu lekarza ginekologa przy użyciu badanie dotykowe. W tych samych jajników kontroli. Badanie prowadzone jest z naciśnięciem, aby ustalić, czy ich położenie, rozmiar, ewentualna obecność cyst i braku guza.

Procedura ta może dostarczyć pewien dyskomfort. Przeprowadzenie tych badań odbytniczo.

Zasadnicze znaczenie regularnej konserwacji na fragmencie kontroli u ginekologa

Każda kobieta jest zalecane co najmniej raz w roku badanie ginekologiczne. To nie tylko dbać o swoje zdrowie, ale również możliwość w przyszłości urodzenia zdrowych dzieci. Głównym tego powodem jest konieczność wczesnego rozpoznania możliwych stanów przedrakowych żeńskich narządów płciowych. Identyfikacji wczesnych stadiów tych chorób pozwala całkowicie pozbyć się z nich. Później zdiagnozowanie tych chorób może prowadzić do znacznego skomplikowania procesu leczenia, który będzie ciągnąć się przez długi czas.

Wczesne wykrywanie mastitis jest również ważna do czynienia z rozwojem nowotworów.

Badanie ginekologiczne w centrum «Ósma Clinic» – jest serwis i wysokiej jakości skuteczne leczenie chorób zidentyfikowane

«Ósma Clinic» Petersburg – nowe centrum medyczne, które łączy w sobie skuteczne metody leczenia. Stosujemy zaawansowane technologie i najnowsze osiągnięcia w medycynie. Personel kliniki są wysoko wykwalifikowani i świadczenia usług dla diagnozowania, leczenia i profilaktyki chorób ginekologicznych. Zdrowie kobiet wymaga szczególnej opieki i dlatego nasi specjaliści prowadzą regularne profilaktyczne badania ginekologiczne. Każdy pacjent w naszej klinice wykazują szczególną uwagę i znaleźć indywidualne podejście.

Wysoka jakość usług, bogate doświadczenie lekarzy i osiągnąć dobre wyniki w leczeniu chorób – to jest najważniejsze w pracy zespołu «Ósma kliniki»,

Share →