Bambus opieki pokój

Bambus opieki pokój

Zmęczony ludźmi z całego fałszywe, z obfitości imitacje naturalnych obiektów w kompleksie z mody na orientalnym smaku doprowadziła do tego, że coraz większe znaczenie w projektowaniu wnętrz dostał bambusa. Stał się po prostu nie pisk najnowsze trendy mody w projektowaniu wnętrz wśród projektantów.

Bamboo użyto wszędzie – w konstrukcji z płyt, elementów dekoracyjnych, jako pokrycie podłogowe, itp A w połączeniu z bambusa szczegółowo Wnętrze wygląda bardzo organicznego bambusa dzienną jako roślinę doniczkową. Do tej pory przestał być egzotycznym rarytasem i strzela do niego, co do zasady, jest dostępne w kwiaciarni. Jednakże, nie są te pędy w specjalnym roztworze.

A jak zachowują się – wprowadzone do wód lub do ziemi oraz w przypadku gleby, do czego? I ta roślina może zwykle przetrwać w pomieszczeniu?

Rodzaje bambusa, który występuje naturalnie w tropikalnych i subtropikalnych, dom jest mało prawdopodobne, aby rozwijać. W kontekście naszych pokoi są hodowane tzw karzeł bambusa. Dwarf bambus nazywa pogonaterum (łac. Pogonaterum paniceum), ma wysokość 60 cm, jego średnica wynosi 1 m, a czasem więcej.

Jego pierzaste, a długi list może mieć różne odcienie zieleni, a czasami nawet światło żółty, biały lub biało-zielone. Wyglądu jest bardzo podobny do naturalnego plantacjach bambusa, ale w znacznie zredukowanej.

Rośliny te nie wymagają szczególnie pracochłonnych metod leczenia, żyją do 60 lat najlepsze uczucie na jasne, ale fajne miejsce z minimum 11 godzin światła w ciągu dnia, jak regularne i obfite wilgoci (zima – umiarkowane), często nie natryskiwanie zimnej wody. Donice dla pogonateruma trzeba dość przestronne. To może tylko pomnożyć rozkład korzeni, ale wynika. Okresowo – w zimie – może stracić część swoich listach, ale stają się zielone na wiosnę z hukiem, a także niech nowe pędy. Dla prawidłowego wzrostu i rozwoju bambusa kryty trzeba gleby przewagą darni. Optymalna temperatura powinna wynosić 20 ° C w lecie i 15 w zimie 0 ° C.

Raz w roku, możliwe jest, aby poddać nawóz. Nawóz dla niego nie specjalne, należy użyć tradycyjnego kompleks mineralny. Zapłodnienia rośliny zwykle podczas nawadniania, a jest pożądane, aby nie wylać całą część nawozu raz podzielona trzy razy.

Pewnego dnia w życiu bambusa karzeł może kwitnąć. Kwitnienie występuje w sposób nieprzewidywalny w każdym starsze niż 1 rok, a po śmierci roślin.

W warunkach rzeczywistych, bambus rośnie do około 20 m. Wielkość jego średnicy łodygi dostarcza 30 cm! Mieszkańcy miejscach, gdzie rośnie, nawet go używać do przechowywania wody.

W pomieszczeniach rośnie kolejny zakład, w dużej mierze podobny do bambusa, z którymi czasami pomylić. Roślina ta jest nazywana Dracena (łac. Drazena Lucky bamboo).

Może on przybrać formę oddzielnego bagażnika, zielonej górze i może – cały dekoracyjny stud.

Share →