Bandaże ciąży, po porodzie i po operacji

Bandaże ciąży, po porodzie i po operacji

Nazwa produktu:

Kolor:

Rozmiar:

W naszym sklepie internetowym oferuje szeroki wybór opon dla kobiet w ciąży. Również na sprzedaż są po porodzie i opatrunki pooperacyjne i pasy. Najnowsze skuteczne do zastosowania po cięciu cesarskim.

Również reprezentowane spodnie dla ciężarnych i wszechstronnych spodnie, które mogą być noszone zarówno w prenatalnej i po porodzie. Tutaj znajdziesz duży wybór modeli z wiodących producentów bielizny dla kobiet w ciąży.

Bondage dla kobiet w ciąży są zazwyczaj od 5 miesięcy. Istnieje kilka odmian. Prenatal bandaż jest dostępny jako spodnie bandaż bandaż, taśmy lub pasa. Dla nich prawie żadnych przeciwwskazań noszenia. Ale lepiej jest skonsultować się z lekarzem przed zakupem, która wyjaśni, jak wybrać w co się ubrać i jak nosić bandaż. Ważne jest, aby pamiętać, że gdy jest zużyty robić przerwy co najmniej pół godziny, co 3-4 godziny. Wśród szczególnie zespołów dobrych opinii ma pas dla kobiet w ciąży, to jest łatwe do zakładania i zdejmowania poza domem.

Taśma jest umieszczona w torebce. Może być noszone na rajstopy. Bandaż podczas ciąży odgrywa ważną rolę.

Bandaż poporodowa zaleca się nosić wszystkie kobiety po porodzie. To pomaga szybko przywrócić dźwięk mięśni brzucha i pozbyć się rozstępów. Zawiera również poporodowym oraz bandaże pooperacyjne po cięciu cesarskim. Znajdziesz w majtki naszych Sklep internetowy dla kobiet.

Szczególnie popularne uniwersalne figi niskie pod brzuchu, w tym zrazy, stringi, figi i szorty. Mogą być noszone w czasie ciąży i po porodzie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór bielizny dla okresu ciąży i po porodzie.

Share →