Bardzo spocone pachy

Bardzo spocone pachy

Bardzo spocone pachy — takim problemem każdą dziewczynę i każdego człowieka. Spacery z mokrymi i śmierdzące pachy bardzo nieprzyjemne. Nadmierne pocenie się, w większości ludzi obserwuje upałów letnich.

Dlatego ludzie szukają odpowiedzi na pytanie — jak pozbyć się nadmiernego pocenia i co zrobić, gdy pod pachami pocimy.

Spocone i mokre pachy — jest przyczyną wielu problemów zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Po pierwsze, to jest bardzo trudno znaleźć ubrania, które nie pozostawi śladów pocenia. Po drugie, zwiększone pocenie się pod pachami i nieprzyjemny odór, że przeznacza czuć nie tylko właścicielom spocone pachy i mokrych, ale także okolic.

A w trzecim, z spoconych, śmierdzących pachami pieszo bardzo nieprzyjemne.

Dlaczego jest silnie pot i zapach pod pachami u dzieci, jak i kobiet i mężczyzn?

I zapach spoconych pach i każdy inaczej. Niektóre dziewczyny pachami pot w krytycznych dniach, podczas gdy inni cierpią z powodu nadmiernego pocenia się przez cały rok. Niektórzy ludzie potem więcej, a inni mniej – to charakter.

Często zdarza się, że silny zapach lub w prawo lub w lewo pachy — Jest cechą charakterystyczną organizmu. Na przykład, masz aktywne gruczoły potowe w prawej pachy — oznacza to, że jest silniejsza i poty pozostawione — następnie po lewej pachy pachnie mocno i szybko staje się pocą.

Nadmierne pocenie się pod pachami — nieprzyjemna rzecz, ale można z tym żyć. Jednakże, nadmierne pocenie się w obszarach pachowych można zmniejszyć wykorzystując metody — jak się go pozbyć. Teraz powiemy, jak radzić sobie z pocenie się w domu.

Jak pozbyć się ciężkich pocenie się w domu? Co trzeba zrobić, aby zatrzymać pachami pot obficie i śmierdzi?

Nadmierne pocenie się — cechą organizmu. Można go traktować, ale można z tym żyć, znacznie zmniejszając zapach potu i intensywność jego wydania.

Wskazówki, które pomogą Ci zmniejszyć pocenie się w domu:

1. Nosić ubrania wyłącznie z naturalnych tkanin, unikać syntetyki. Syntetyki nie są oddychające i osoba poty coraz silniejsze. Ponadto, odzież syntetyczna pochłania zapachy i nieprzyjemny zapach zaczyna szybciej.

2. zapach potu jest wynikiem wzrostu bakterii, aby pozostawać w dopasowane do higieny. Jeśli pocimy pachy, nosić wilgotnych chusteczek w torebce, i jeśli to możliwe co 2-3 godziny, wytrzyj pach (zwłaszcza latem), lub częściej, umyć je wodą z mydłem.

3. W jaki inny sposób można radzić sobie z pocenie się pod pachami. Pozbądź się silnym potu i nadmiernej potliwości, znacząco przyczynia się do zmniejszenia wody morskiej. Odpocznij 2 razy w roku na morzu i zauważ ile mniej będzie pocić mniej.

Prawda jest taka, nie każdy ma taką możliwość. Przed zapachem potu w domu bardzo pomaga prosty soli morskiej. Take 2 razy w tygodniu kąpiel z solą morską do wody, można dodać kilka kropli olejku pomarańczowego lub wanilii, mięty i uprzedzenia, które zmniejszyły się pocić.

4. doskonałym lekarstwem na mokrych i nieprzyjemnych pachami zapach mają specjalne podkładki lub vladishi pod ubraniem. Pacha pot, ale pot jest niemal wszystkie z tych klocków i zapachu. Ze względu na ich odzież jest czysta, sucha, i nie pachnie i nie czuć ostry zapach potu.

5. Co jeszcze mogę zrobić, jeśli pod pachami pocimy? Eliminowanie zapachu i nadmierne pocenie się w domu pomoże następujące środki:

· olejek pomarańczowy lub mięty — pocierać pachy przed wyjazdem do domu;

· przed poceniem pomaga kory dębowej lub rumianku nalewki — 1 łyżkę rumianku lub kory dębu zalać 1 szklanka wrzącej wody, pozostawić na godzinę i przetrzyj ich problemów.

W przypadku korzystania z wyżej oznacza, że ​​nie może pozbyć się nadmiaru pocenie, można odwołać się do domu, a nie wypłacone do walki z potem.

Zapłać zabiegi kosmetyczne w walce z nadmierną potliwością

Leczyć pachy smród? Wtedy możesz pomóc narkotyków dożylnych «Dysport» – Blokuje pot i gruczoły łojowe. O potu przez sześć miesięcy może zapomnieć.

Najlepszy czas na jej wprowadzenie wiosną a latem nie myśleć o problemach.

Oto podstawowe metody, które zmniejszają i redukują pocenie i pomagają pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Share →