Belka objętości - fryzury

Belka Tom — Fryzura

Belka Tom — Fryzura

Dziewczyny, które nie mogą pochwalić fryzjerskiego talentu, należy opanować prostą, ale elegancką fryzurę – promień przestrzenny z tyłu. Nawet przy minimalnych umiejętności problemy z układaniem się nie pojawi. Pomysł skandalicznie prosty – zebrać włosy w koński ogon, zwijają się z uprzęży i ​​umieszczone wokół nasady ogona.

Aby zbudować na głowie wiązki objętościowych potrzebujesz prostego gumki i kilka kołków. Aby wielkość opaski do włosów powinny być umieszczone w jednym pierścieniem wokół ogona. Jeśli się mocno warkocz romantyczne głośności nie działa, ale włosy będą wyglądać bardziej uważnie i ostrożnie.

Belka Tom wygląda świetnie z uroczysty stroje na specjalne okazje.

Zbierz włosy na szczycie wysokiej kucyk i zabezpieczyć gumką mocno. Następnie skręcić ogon pół obrotu i wyprostować włosy wentylatorem u podstawy ogona. Twist resztę włosów wciąż o pół obrotu i naprawić szpilki projektowych.

Belka do uzyskania objętości, delikatnie wyprostuj palce. Można zwolnić blokady, które dadzą obraz naturalny rastrepannosti. Aby wyszukać elegancką fryzurę, użyj szpilki, ozdobione sztucznymi perłami, kamieniami lub kwiatów.

Piękne odwrócić uwagę, gdy projekt nie był bardzo dokładne.

Zanim zdecydujesz się wiązki do jego lokalizacji. Światła mijania zamaskować zbyt cienką szyję. Mieszkanie szyi łatwo ukryć pod bujnym belki z „ósemki”.

Włosy podciągnąć w kok nie powinien wyciągnąć szyje skóry. Idealnie, to pokryte nieważkości loki. Dołącz minimalną ilość pinów do włosów – z nich może ból głowy. Pamiętaj, zadanie – szukać ładny nimfy i nie jeż nadziewane igieł.

Ten artykuł został przygotowany specjalnie z myślą o kobiecej stronie «O włosy» Przedruk zabronione!

Share →