Beza w recepturze mikrofalowa z języka francuskiego

Beza w recepturze mikrofalowa z języka francuskiego

Ach, te francuskiego! Jak oni lubią jeść! Rzeczywiście, cała historia gotowania zaczyna nad brzegiem Loary i jej nowy rozdział wciąż zapisywane!

Na przykład francuski beza gotowane w kuchence mikrofalowej, będą jeszcze stare receptury francuskiej delikatnością, choć w nowoczesnych piecach pieczone. Suszone pobity białka jaj i cukier są przygotowane na kilka sposobów, a nawet można nazwać bezy.

Jak ubić białka na bezy

Niezależnie od tego, przepis na bezy wybierzemy, należy poprawnie ubić pianę z białek i piec go w kuchence mikrofalowej lub w piekarniku, to nie ma znaczenia. Dlatego wypisać wszystkie etapy i cechy każdego etapu:

  1. Białka podjąć tylko świeże jaja i zawsze schłodzone. Nie powinny one być nawet najmniejsze cząstki żółtka (jeśli robi się trochę żółtka – białka nie są puszyste). Artykuły muszą być całkowicie czyste i suche wielkości – 5 razy większej od objętości nie pobity białka. Wszystkie te warunki – musi!
  2. Rozpocznij ubijając zawartość mieszalnika dania na niskich obrotach, stopniowo zwiększając ją. Otrzymał nieprzejrzysty i trwałej pianki, można dodać małe porcje cukru (w proszku). Biczowanie przeprowadzone przez 7-8 minut do silnej, stabilnej piany.
  3. Zamiast cukru najlepiej jest użyć cukier puder. Cukier puder, można kupić w sklepie, ale może po prostu zmielić cukier w młynku do kawy. Na podstawie sproszkowanego bezy cukru okazuje gęsta.
  4. Uzasadnione, aby dodać kilka kropel masy białka soku z cytryny lub na czubku łyżeczki kwasu cytrynowego – do końca gotowania wagi.
  5. Obliczanie proporcji: 1 białko – 2 łyżki cukru pudru.
  6. Bardzo ważne! Nie należy używać pianki dostać miksera!

    Bardzo często, szybki blender pomaga masę białka odciecia, staje się płynne i zmienne.

  7. Pożądane bazie protein ubijania w zimnym pomieszczeniu lub na łaźni lód-woda.

Francuski beza przepis w kuchence mikrofalowej

Share →