Bezmięsne pie

Bezmięsne pie

Pieczemy ciasto pochylić bardzo proste: wystarczy wziąć chude ciasto i zawinąć go w tym samym farszem.

Ten placek ciasta oczywiste – drożdże. W zasadzie możemy prawie każdy przepis i usunąć z listy składników, wszystkie mięsa w Wielkim Poście: substytut masła roślinnego bezpiecznie, bez mleka i jaj można zrezygnować. Do brązów ciasto oraz nasmarować ją z parzenia herbaty.

Jeśli nie zaprzyjaźnił się z ciasta drożdżowego lub upiec ciasto bezmięsne odkryty poczętego, zagnieść ciasto z równą ilością oleju roślinnego i ciepłej wody oraz podwójną ilością mąki. Sól – smaku, cukier – pożądane. Bardzo dobre ciasto uzyskuje się, gdy zamiast wykorzystania wody piwa lub wina białego, podobnie jak Włosi. Ale do pójścia za ich przykładem beztłuszczowej ciasta – to jest twoja decyzja i pożądanie.

A w zwykłej mąki pszennej można dodać pełnoziarnistych, żyto, kukurydza i inne ciekawe, więc ciasto nie wymaga podnoszenia jak drożdże lub chłodzenia, jak piasek – można natychmiast zebrać ciasto i umieścić go w piecu!

Co do wypełnienia, a następnie do naszej dyspozycji cały zestaw owoców i warzyw, nasion i orzechów, dżemy i inne dobrze chude.

Więc placki piec piosenki obfite, smaczne i!

Przepisy jarskie

Śniadania Songs

Utwory obiady

Share →