Biegunka - lecznicze środki folk

Biegunka – lecznicze środki folk

Biegunka są różne środki folk. Przed użyciem, zioła nie zapomnij sprawdzić, z przeciwwskazaniami do stosowania ziół i skonsultować się ze specjalistą.

Biegunka – zioła

Dobry wynik w pozbyciu biegunka daje arcydzięgla wlewu głównego leku. Litr wrzącej wody wlać 4 łyżki korzenia, zgniecione w młynku do kawy, przechowywane w termos z dnia na dzień, w filtrze rano. Pić napar trzy razy dziennie na pół szklanki.

Odwar z kory Viburnum używane, aby pomóc biegunka. Parzonej cup wrzącej wody, dwie łyżki rozdrobnionej kory, utrzymywano w łaźni wodnej w ciągu pół godziny, przesączono i uzupełnić wodą do objętości wyjściowej. Zrobione przed posiłkami trzy razy dziennie na łyżkę bulionu.

Z biegunka przyjmuje następujące środki: 2 łyżeczki korzenia tataraku. kruszone na proszek, aby szklankę wrzącej wody, a następnie, w szczelnie zamkniętym pojemniku lub w termos nalegać 02:00. Napięte napar 3 razy dziennie na pół godziny przed jedzeniem ćwierć filiżanki.

W medycynie ludowej, są często wykorzystywane do leczenia rumianku biegunka. W szklance wrzącej wody łyżkę suszonych kwiatów, nalegać w termosie na pół godziny, filtr. Weź pół szklanki po posiłku 3 – 4 razy dziennie.

W przewlekła biegunka (Na kwasowość soku żołądkowego) podejmuje infuzję centaury i Hypericum perforatum. Weźmy taką samą ilość suszonych ziół, ziemi i parzonej w wysokości 3 łyżkami kolekcji za pół litra wrzącej wody. Pij jak herbata w ciągu dnia.

Nalewki alkoholowe – biegunka

W leczeniu biegunki, tradycyjnej medycyny zaleca podjęcie nalewki korzenia arcydzięgla leku. Korzeń suchej ziemi, pół litra wódki podjąć jakości 200 g korzenia, w szczelnie zamkniętym pojemniku stoiska w słońcu na dwa tygodnie, a następnie odcedzić. Weź trzy razy dziennie 20 kropli nalewki z Diagilewa.

Metody ludowe – biegunka

W biegunka Air bagno gotować rosół ryż: 10 gramów zmielonych korzeni tataraku zwyczajnego i 1 – 2 łyżki ryżu wylany 1,5 umyte – 2 szklanki wody, a następnie gotowane przez 20 minut, potem przecedzić. Ciepły wywar pić pół szklanki zamiast jedzenia 3 – 4 razy dziennie po 1 – 2 dni.

Biegunka – opłaty zioła 

Do leczenia biegunka Tradycyjna medycyna oferuje następujące kolekcji: 4 kawałki owoców Jarzębina. 2 korzenia Ptasie mleczko. 3 części ziela dziurawca miesza, jedna łyżka zbierania naparu w pół litra przegotowanej wody na godzinę, zmęczenie.

Pić 4 razy dziennie na pół szklanki.

W medycynie ludowej przeciw trwały biegunka stosować napar z krwawnika z dziurawca. Mieszane zioła w równych proporcjach i warzone w wysokości 1 łyżka na szklankę poboru wody. Pić gorącą rosół na dzień 3 razy jak herbata godzinę przed posiłkiem.

Długotrwałe leczenie biegunki i pół – dwa tygodnie.

Do leczenia biegunka wykorzystywane do zbierania ziół leczniczych:

korzeń złudzenie – 4 sztuki

trawa Potentilla srebra – 4 sztuki

list czarna porzeczka – 3 części

list truskawki – 2 części

trawa podbiał – 4 sztuki

Share →