Biorevitalization laserowa w salonie piękności a priori

Biorevitalization laserowa w salonie piękności a priori

Chcąc przedstawić Państwu nowość w kosmetologii sprzętu – Biorevitalization laserowa w Apriori!

Laser biorevitalization osoba, metoda pomaga radykalnie rozwiązać problemy, takie jak utrata elastyczności, zmarszczki, zły kolor, suchej i napiętej skóry twarzy, szyi i rąk.

Cofnąć czas? W Apriori – stało się rzeczywistością!

Co to jest laserowe biorevitalization?

Kosmetologia Wyposażenie w dzisiejszych czasach, jest to świetna alternatywa dla chirurgii. Każda kobieta chce zatrzymać młodych i zawsze elegancki wygląd, ale nie każdy chce uciekać się do sztucznych technik chirurgicznych i technik wtrysku.

Najlepszy wybór w tej sytuacji będzie – phoresis lasera lub metoda bezinektsionnoy biorevitalisation.

Fakt, że zmniejsza się z wiekiem naturalną zawartość kwasu hialuronowego w organizmie. Który jest naturalny polimer, jest odpowiedzialny za uwodnienie skóry i ułatwia wytwarzanie kolagenu i elastyny. W rezultacie pojawiają się zmarszczki, pogarsza się koloryt skóry i cery.

Wszystkie te objawy starzenia biologicznego.

Z laserem biorevitalisation osobę może przywrócić zawartość kwasu hialuronowego za pomocą lasera terapeutycznego. Pod jego wpływem jest otwarcie kanałów komunikacyjnych, przez które niskiej masie cząsteczkowej, kwas hialuronowy wchodzi do głębszych warstw skóry, rozmieszczonych równomiernie na skórę i podstawowych warstw skóry. W rezultacie, kwas hialuronowy wypełnia przestrzeń międzykomórkową, przyciąga i pochłania oraz zatrzymuje wilgoć wolnych rodników.

Wypełnione zmarszczki, tworzą wyraźny kontur twarzy, skóra staje się świeżość i sprężystość.

Porównanie z innymi laserowe biorevitalisation procedur

Do niedawna jedynym rozwiązaniem była rewitalizacja problemów związanych ze starzeniem się skóry – przywrócenie zawartości kwasu hialuronowego poprzez iniekcje (mezoterapii). Podstawą mezoterapii – Podawanie kwasu hialuronowego lub witaminy koktajlu zawierającego zastrzyk.

Jednakże, we wszystkich swoich zalet, ten sposób ma wady – zachorowalności procedury i brzydki wygląd skóry po zabiegu. Wystarczy mezoterapia jest przeciwwskazane dla osób z cienkiej skóry, ze względu na niebezpieczeństwo jej uszkodzenia.

Nie Technologia wtrysku pozwala biorevitalizitsii całkowicie znieść nie są to przyjemne chwile i zrobić procedura nie tylko skuteczne, ale również bardzo wygodne.

Oczywiste zalety procedury:

 • wyraźny efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu;
 • długi, stabilny wynik;
 • Procedura całkowicie bezbolesny i komfort;
 • Minimalna liczba przeciwwskazań;
 • żadnych skutków ubocznych, obrzęk i podrażnienie.

Etapy procedury

 • Oczyszczania skóry.
 • Zastosowanie żelu zawierającego kwas hialuronowy i kolagen.
 • Laser efekt na skórę, do wstrzykiwania do głębszych warstw skóry.
 • Ostatnim etapem jest zastosowanie opiekun oznacza.

Zalecamy poddajemy laserowych biorevitalisation twarzy składa się z 3-7 procedur miesięcznie, 1-2 razy w tygodniu. W zamian procedura trwa efekt kumulacyjny, zapewniając długotrwałe nawilżenie, regenerację skóry i widoczny efekt liftingu, znikną drobnych oczkach pomarszczony, wygładzić zmarszczki, wygładza strukturę skóry i minimalizuje pory.

Oczywiście jest ustalana po konsultacji z naszych lekarzy, kosmetyczek i zależy od stanu wyjściowego skóry.

Prowadzenia lasera phoresis o każdej porze roku, ale szczególnie polecany tę procedurę na wiosnę, gdy skóra brakuje witamin. A jeśli wybierasz się na wakacje, w palącym słońcu, najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie przebieg laserowej biorevitalisation na 2 etapy. Przed i po spoczynku.

Wskazania do laserowego biorevitalisation

 1. Związane z wiekiem zmiany w twarzy, szyi, klatki piersiowej i rąk.
 2. Pralnia i zwiotczenie skóry.
 3. Cienie pod oczami.
 4. Rehabilitacja skóry po opalaniu, procedury peelingów chemicznych, usuwania naskórka.
 5. Leczenie trądziku etapie wczesnego.
 6. Powiększonych porów skóry.
 7. Cienka i sucha skóra.

Przeciwwskazania do laserowego biorevitalisation

Ogromną zaletą tej procedury jest to, że pozwala on prawie wszyscy. Tylko w kilku przypadkach można mówić i przeciwwskazania. Tak więc od tej procedury należy unikać w takich sytuacjach:

 1. Indywidualna nietolerancja kwasu hialuronowego.
 2. Ciąża i laktacja.
 3. Nowotwory złośliwe lub łagodne guzy rosną.

Zdjęcia przed i po laserowej biorevitalisation

Ocenić skuteczność tej techniki może być spowodowane zdjęcie przed i po laserowej biorevitalisation. Na każdym obrazów pokazują, jak znacznie poprawiło wygląd osoby po zabiegu: ogólny stan twarzy, szyi i dekoltu wiele lepiej, to wygląda bardziej stonowanych, więcej piękna i młoda, redukuje zmarszczki, pory są zwężone, jakby oświetlone od wewnątrz osoby.

Recenzje laserowej biorevitalisation

W swoich odpowiedziach na laserowej biorevitalisation większość klientów wyraziła bardzo pozytywne opinie na temat procedury i uzyskanych wyników. Wiele kobiet pamiętać, że pod wpływem lasera i żele, ich stan skóry znacznie się poprawiła, wygładzona i całkowicie zniknęły drobne zmarszczki i głębokie zmarszczki stają się mniej widoczne. Główne zalety klientów procedura powiedzieć nieurazowe i bezbolesną wpływ, komfort procedury i zauważyłem stały, imponujący wynik, który jest doskonale widoczny nawet po pierwszej sesji.

Ceny laserowej biorevitalisation

Biorąc pod uwagę, jak skuteczne i efektywne jest procedura, można powiedzieć, że cena laserowego biorevitalisation zupełnie wystarczająca. W naszych ośrodkach koszt procedury rozpoczyna się od 2500 rubli, w zależności od tego, co jego część jest narażona. Dla lasera biorevitalisation używamy tylko najlepsze, wysokiej jakości i skutecznych kosmetyków.

Koszt procedur jest również konsultacji z lekarzem-kosmetologa i jego pracy.

Zatrzymać młodych? To jest naprawdę priori salon kosmetyczny!

Share →