Biszkopt z galaretki owocowe

Biszkopt z galaretki owocowe

Do impregnacji:

-śmietana lub niesłodzony jogurt,

-cukier

-wanilina

Do dekoracji:

-dowolne owoce

-natychmiastowe żelatyna,

-Sok lub syrop

Sposób przygotowania biszkopt z galaretki owocowe

Pierwszym krokiem jest przygotowanie klasyczny przepis na herbatniki, piec w piekarniku w okrągły kształt. Aby przygotować ciasto należy ubić jajka z mąki, cukru 1 filiżanka filiżanki i 1 z proszkiem do pieczenia wanilii.

Gdy biszkopt ostygnie należy pociąć wzdłuż dostać dwa ciastka.

Następnie impregnowany śmietaną ciasto, można dodać trochę śmietany rozpuszczonego w wodzie, żelatyna lub zagęszczacza do śmietany, aby to grubsze.

Put krem ​​na banany ponownie wlać śmietanę.

Przykryć drugim Korzh, smaruje kremem i udekorować ciasto owocowe do gustu. Dodałem też trochę kandyzowanych owoców.

Gotowanie galaretki, aby wypełnić nasze ciasto. Aby to zrobić, weź 200-300 ml soku rozcieńczonego wodą lub syropem owocowym, podgrzewana do 70 stopni i wlać 1,5 łyżki żelatyny instant, wymieszać i pozostawić do całkowitego rozpuszczenia. Następnie przefiltrować i wlać okazało galaretki ciasto.

Po pierwsze, nieco zabezpieczyć owoce i umieścić w lodówce. Po galaretki twardnieje, wlać lewo i wysłać z powrotem do lodówki na kilka godzin. Aby ciasto należy wypełnić odpowiedni formularz galaretki prawo w naczyniu do pieczenia.

Kiedyś formy podziału – to sprawia, że ​​łatwo wydobyć z jej zakończeniu ciasto.

Dla leniwych gospodyń gotowania biszkopt z galaretki owocowe mogą być trochę łatwiej. Aby to zrobić, należy wymienić gotowania domowe herbatniki kupowania gotowych biszkoptów na torcie. I nie gotować galaretkę sama może być zakupione w sklepach oferowane w szerokiej gamie gotowej mieszanki do galaretki.

Gotowy biszkopt z galaretki owocowe w moim gotowania uwielbienia i siebie i na wyjeździe!

Share →