Biznes styl odzież dla kobiet

Biznes styl odzież dla kobiet

Jak się ubierać kobiety biznesu? Co jest dozwolone, a co jest zabronione? Aby zrozumieć to dość ciekawe pytanie ważne jest zrozumienie dla siebie na podstawową zasadę: wygląd pracowników biurowych jest firma wizytówką!

Obiekt style odzieży dla kobiet, jest oparta na fakcie, że nie budzą duże uwagę na jej wygląd. I to jest łatwe do wyjaśnienia, ponieważ klienci, partnerzy i koledzy w pracy powinny koncentrować się właśnie w tej sprawie, i nic nie powinno odwracać ich uwagę od tego. Ale to nie oznacza, że ​​musisz ubierać się jak szara mysz lub wyeliminować makijażu. Wygląd powinien być stały, schludne, ale kobieta w tym przypadku musi być kobieta.

A więc,  mała szopka na temat ubrań roboczych.

W żadnym wypadku nie może być ciężko, aby podkreślić swoją seksualność. Oznacza to, że ubrania nie powinno być dużo otwarty, nawet latem. Głębokie cięcia, szczeliny, dekolt, mini-spódniczki nie jest dozwolone. Długość spódnicy być szerokość rękę w powyżej lub poniżej kolana. Nawiasem mówiąc, zbyt długie spódnice nie są również zalecane do noszenia, jak w tym przypadku, że przyciągają zbyt dużą uwagę do pewnych części ciała kobiety.

Należy nosić rajstopy. Powinny być widoczne nogi nie wydaje nagie, nawet latem. Rękawy nie powinno być bujne lub poważnie krótki, ramiona zawsze zamknięte.

Cechy stylu ubrania dla kobiet biznesu

Tkaniny powinny być wybrane neutralne tekstur i kolorów. Niedozwolone krzykliwe kolory, jasne wzory, cekiny. Nie stosować w odzieży aksamitu, brokatu, Slinky dzianiny, zbyt jasne i przejrzyste tkaniny. Dobre praktyki do garniturów i bluzki z jakości tkaniny umiarkowanych tonów. W postaci wzorów wygląda dobry pasek, niewidzialny klatki.

Ale nie prowokować elementów rozpraszających. Pod sam strój można nosić różnorodne bluzki nada jej witalności i różnorodność obrazów, pozwalają nie zawsze wyglądają tak samo.

Spodnie powinny być eleganckie, rygorystyczny styl. Nie jest zbyt szeroka i nie zbyt zawężony. Capri damska nie jest również uważane za bardziej odpowiednie ubranie biznesowych na wakacje. Zawsze odpowiedni strój biznesu powściągliwy ton.

Absolutnie wykluczone jeansowe i skórzane ubrania teraz, że najmniej pasuje do koncepcji stylu biznesu!

Jeśli nie wiesz, co kupić, jak ubrania robocze, przeczytaj nasz artykuł na ten temat, które powinny być w szafie kobiety biznesu.

Buty powinny być czarny, ciemny brąz, ciemny niebieski, szary lub beżowy. Brak otwartych piętą lato, ale nie otwarte palce. Heel średniej długości.

Buty powinny być w harmonii z kolorem i ogólnego charakteru odzieży.

Włosy powinny być odpowiednio zapakowany, jeśli długo fryzurę. Bardzo krótkie i ekstrawaganckie fryzury nie są dozwolone, a także rozpuszczone włosy. Zbyt puszyste włosy mają również wykazać, gdzieś na imprezie, a nie w biurze.

Biżuteria dozwolone niezauważalne w małych ilościach. Łańcuch może być na, ale tylko jeden. Pierścienie, po jednym na każdym ramieniu.

Nie ekstrawagancja! Wykluczone piercing, bransoletki, wszystkie połączenia i rozmowy. Nie należy łączyć srebro i złoto, i na ogół mniejszy biżuterię.

Makijaż dyskretny, ale mówienie o zadbaną kobietą: płaskiej, low-key tonem twarzy, delikatnie ukształtowane brwi, szminka i lekkim cieniu. Zapomnij o ogólnym eyeliner i wzrost 10-krotny w rzęsy tym do dyskoteki. Duchy są ledwo widoczne, a tylko te, które są wyjątkowo cię.

Jednak nie wszystkie jako ściśle, jak się wydaje! Istnieje coś takiego jak free-piątek piątek pozwolił trochę relaksu w kodzie sukni. Dodaj pewną swobodę w sposobie, ale pamiętaj, biuro ma swoje biuro.

Ten artykuł został przygotowany na miejscu

Share →