Biżuteria z własnymi rękami

Biżuteria z własnymi rękami

Każda kobieta chce dobrze wyglądać i przyciągać uwagę innych. Obraz fashionistka ważnej rzeczy każdy szczegół. Dziś jest to bardzo modne podkreślić akcesoria styl: pierścionki, bransoletki, wisiorki, obręcze i inne akcesoria.

Nie każdy, wystarczy pieniędzy do noszenia na co dzień jest różne akcesoria szlachetne, więc popyt jest biżuteria. Istnieje biżuteria droga droższe i nie ciemnieją w obecności metali i kamieni, a są tańsze i bardziej dostępne.

Kolejną miłą rzeczą – Można to zrobić za pracę w domu i uczynić go jako podstawowego i dodatkowego dochodu. Jeśli zdecydowałeś się na przesłuchanie do siebie w tej dziedzinie – to jest sukces dla Ciebie i starają się w jakiś sposób ułatwić drogę, oferują zobaczyć przykład jak zrobić kolczyki z kawałków skóry.

Potrzebne będą: małe kawałki różnych kolorach; haczyki do kolczyków (można je kupić w specjalnych sklepach lub usunięte z życia); łańcuchy lub inne dodatki w woli; Narzędzie do tworzenia otworów; szczypce i nożyczki.

Wydrukować lub narysować wzór kolczyki, które chcesz. Na przykład: trójkąt, kwadrat, itp Umieścić szablon na skórze i wyciągnąć wokół niego, a następnie wyciąć wzdłuż figur konturu. Na wierzchu części skóry wykonać mały otwór do rozciągania haczyków.

Utwory mogą być cięte na koniec, aby pojawić się grzywkę lub pozostawić je w całości.

Jak widać, proces jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu, a także przyjemność. Pomysł na biznes do tworzenia biżuterii własnymi rękami – jest wykorzystywany kierunek, ale to zawsze będzie indywidualne i wyłącznie dla siebie. Ważne w tej pracy – jest uporządkowany i fantazji. Powodzenia!

Share →