Ból w prawym górnym kwadrancie

Ból w prawym górnym kwadrancie

Ból w prawym górnym kwadrancie, zwykle po posiłku, zwłaszcza po alkoholu. Slack, najbardziej ból, mrowienie. Rozpoczęła się kilka miesięcy temu, poszłam do lekarza, powiedział do nas, to nic nie wykazały.

Badanie krwi wykazało również nic. Co to może być? Jaka diagnoza polecam. Thank U

Witam. Najbardziej prawdopodobne jest to, funkcjonalne zaburzenia zwieracza Oddiego według rodzaju trzustki, mówi debiut przewlekłego zapalenia trzustki (prawdopodobnie nie jest to widoczne na USG). Podstawą leczenia powinna być właściwa dieta: Należy stosować się do tzw "trzustki" dieta. Spośród leków odpowiednich Buscopan 2 tabletki przed posiłkiem przez 20 minut 3 razy dziennie i terapii polyenzyme (Kreon, ermital, pantsitrat 25,000 Od 3 razy dziennie)

zdravstvuyte.pomogite pozhalusta.v lewej podżebrza za bliżej kręgosłupa pojawia się ostry ból w dvizhenie.kogda wstać i iść sazhus.kogda kłamie lub nie siedzi bolit.boli Toko rozpoczął się po miesiąc temu było nagle chwycił rvota.posle wymioty lewo szadi.ves uboczne Dzień prolezhala.ne może dvigatsya.potom ból utihla.posle tego okresowo boli lewa strona z tyłu, kiedy wstaję lub lozhus.k lekarz nadal nie może trafić w priem.podskazhite pozhalusta że może bit.kak może pomóc.

Witam, proszę mi pomóc z wynikami biopsji i EGD i przepisać leczenia. WYNIK EGD: przełyk przechodzi swobodnie, śluzu elastyczna różowa, cardio nie jest całkowicie zamknięta, powietrze niszczy światło żołądka uzwojenie wystarczające podłużne fałdy, perystaltyka jest zachowana. Błona śluzowa żołądka hiperemię ogniskowej, edematous umiarkowanie, ulga na ogół zapisane żarówki 12.p.k umiarkowanie zdeformowana z powodu postyazvennogo bliznę na przedniej i tylnej ścianie, śluzowych ją.

Share →