Blood czerwony głóg

Blood czerwony głóg

Blood czerwony głóg Rośnie w lasach i stepach. Owoc ma czerwony lub pomarańczowy, które są stosowane w leczeniu nadciśnienia i patologii sercowo-naczyniowych.

Przydatne właściwości krwi czerwony głogu

W celu leczenia zebranych kwiatów i owoców głogu krwistoczerwone (Siberian). Złożyli kwiaty zebrać na początku kwitnienia, po wyschnięciu rosy całości, najlepiej w suchej pogody. Osusz je natychmiast niezbędne w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub w specjalnych piecach. Wykorzystywane do celów leczniczych i liści głogu.

Mają tendencję do wyglądają bardzo soczyste, jasny zielony, z postrzępionymi krawędziami.

Owoce głogu zbierane w pełni dojrzałe we wrześniu aż do pierwszych przymrozków zacząć. Suszenie może być zarówno naturalny jak i za pomocą łagodnej obróbce cieplnej. W medycynie ludowej stosowanie głogu wykazano poprawę wydajności serca, normalizacji ciśnienia tętniczego. Gdzie dobrze rośnie głóg, powszechnie suchej gleby, roślin nie lubi to miejsce i powódź nie tolerować wysokiej wilgotności gruntu.

Rozmnażanie następuje z nasion lub przez odkłady.

Blood czerwony głóg charakteryzuje się bogatym składzie naturalnym i wymawiane korzystnych właściwości. Opis wykorzystania tej rośliny leczniczego (patrz zdjęcie poniżej), nadal występuje w starych książek i nauki. Nasi przodkowie wiedzieli o wpływie Hawthorn na serce i centralny układ nerwowy.

Rocznik receptury na bazie roślin leczniczych stosowanych dotychczas.

W obecnych flawonoidy (kwercetyna głogu, vitexin), najważniejszych kwasy organiczne, pektyny, cholina, karotenoidy, garbniki, witaminy. Aktywne składniki rośliny poprawy pracy mięśnia sercowego, zapobiegają pojawianiu się zakłóceń w rytm serca i przedwczesnego zużycia mięśnia sercowego. Nalewki lecznicze głogu. ekstrakty ułatwić ekspansję tętnicy wieńcowej, co poprawia, moc serca i mózgu, co eliminuje bóle głowy i objawy depresji.

Kwiaty i owoce głogu wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zwiększają działanie niektórych leków. Przy regularnym stosowaniu, zmniejszają poziom cholesterolu we krwi, zwiększają odporność organizmu, ma łagodne działanie uspokajające. Głóg, nawet w przypadku długotrwałego użytkowania nie ma toksyczne działanie. Ale w czasie ciąży i bradycrotic jej stosowanie nie jest zalecane. Nie jest konieczne połączenie odbiór głogu lekami serca, jako że zwiększa ich działanie na organizm.

Starsi ludzie z łamania serca poddawanych zabiegom chirurgicznym, zaleca się brać leki, krwi czerwony głóg regularnie, dodając dawkę z lekarzem.

Share →