Bodyaga trądzik

Bodyaga trądzik

Jak pozbyć się śladów trądziku i blizn za pomocą badyagi

Mówię wam to świetny sposób, aby pozbyć się blizn podskazhu.u mnie w jednym czasie były ciemne plamy i małe dołeczki na skórze po trądziku, ale teraz wszystko jest idealne.

Zobacz, co musisz kupić w proszku apteka bodyagi.

wziąć ją o łyżkę lub dwie, wypełnić go wrzątkiem do wody było znacznie więcej i umieścić na ogniu i gotować przez kilka minut, aż płyn odparuje i mieszaninę konsystencja podobna do smetanu.i dodać powrotem nadtlenku wodoru.

Teraz gorąca masa jest nakładana na skórę, a nawet kilku minut do masażu pieczenie skóry, a vse.zhdesh 15-20 minut. (Nawiasem mówiąc, że będzie lepiej, jeśli osoba przed nim na kilka minut, aby trzymać na parę).

kiedy trzeba tylko trochę posypać wody twarz zamaskować zasohnu zmiękczona i znowu masować litso.no trochę.

schipat.eto być w porządku.

zmyć maskę, gdy skóra jest czerwona i nieco bolesne, to jest nadal aktualne maska.

ale po kilku dniach zaczyna slezatstaraya osoba dosłownie skórę, więc nie należy używać kremu tone, zrobi to bardzo zametnim.luchshe proszku.

wysiąść będzie to kilka dni, można po prostu trzymać skóry i paznokci, aby zobaczyć, jak stare skórki warstw Mohr, a pod nim nowa, gładka.

należy to zrobić raz w tygodniu. po pierwszych czasowych wykorzystanie badyagi plamy na twarzy i blizny powinny już zauważalne wytrzeć, a tylko miesiąc, jeśli regularnie zrobić, skóra będzie znacznie lepiej. bardzo mi pomogli, teraz idealnie gładką skórę.

( 8 klasa, średnia: 9.75 10)

Share →