Boli urodzić pierwszym i drugim razem?

Boli urodzić pierwszym i drugim razem?

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu zadał sobie pytanie: „boli urodzić, czy nie?”.

Oczywiste jest, że nikt nie chce bólu: Każdy obecnie bezbolesny poród.

Niech nas, a my postaramy się poradzić sobie z tym trudnym emisji: boli rodzić po raz pierwszy, i konieczne jest znieczulenie poród?

Paradoksalnie polega na tym, że najpierw birth mniej bolesne niż cała późniejsza. Implikacje dla sprawnego i powolnego ujawniania macicy kanał. Nawet mechanizm otwierania nie jest jak wszystkie inne: przy pierwszym porodzie i wewnętrzne zewnętrzne ujście macicy wykazała, jeden po drugim (pierwszy otworzył os wewnętrznych, a następnie zewnętrzna).

Proces ten jest nieznacznie wydłuża czas pracy, ale ból jest zatem zmniejszona.

W tym przypadku może to być następujące pytanie: jest bardzo bolesne, aby rodzić po raz drugi?

Można powiedzieć, że urodzenie dziecka w ogóle, oczywiście, że to boli. Bardzo mało szczęście nie, nie czuję bólu.

Jednak ból jest łatwo wyeliminować poprzez techniki oddychania lub specjalnie dobranych leków.

Strach przed bólem może tylko zwiększyć samego bólu.

Jak wiadomo, stan psychiczny matki jest bardzo ważne w procesie rodzenia: myśleć o rychłym spotkaniu z długo oczekiwanym dzieckiem, i jak mogę zapłacić mniej uwagi do samego bólu. Wiele zależy od nastroju matki. Jeśli ona będzie zawsze myślę: „To jest bardzo bolesne rodzić?” To oczekiwanie bólu matek przyniesie więcej cierpienia.

Podczas wydalenia płodu (drugi okres), kiedy dziecko przechodzi przez kanał rodny, kobieta w pracy niemal nie czuje bólu. Jednak to zajmuje dużo czasu: masz chęć do wysiłku, a próby były znane nie pozostawiają czasu myśleć o bólu procesu.

Na jego bólu kobieta może powiedzieć dopiero po porodzie .

Jeśli masz już za wiele operacji, albo trzeba było bardzo bolesne okresy, indywidualnego progu bólu przy porodzie będzie postrzegane jako coś zupełnie normalnego, dopuszczalnego.

I jeśli kiedykolwiek w swoim życiu ma nic gorszego niż igły medyczne nie widać, to bóle porodowe może być prawdziwym wyzwaniem.

Opinie na pytanie: „boli rodzić?”

Data urodzenia jego Wiedziałem z góry. W badaniu, lekarz przed porodem „przypadkowo” zapukał mi wtyczkę śluzowej i … zaczęło! Skurcze stopniowo, ale to było dawno tolerowane. Następnie próbuje rozwinąć silny, ale pchania zakazane: główka dziecka nie został uwzględniony w kanale miednicy. Wtedy poczułem prawdziwy ból!

Wrzuciłem go na ciepło i zimno. Nieznośny ból przebiegł mnie. Pamiętałem tylko głupie dziewczyny pytanie na temat prenatalnej oddziale: wiele bólu rodzić? Jeśli to nie było piekło bólu, to bym się śmiał. W ogóle nie mogłem tolerować i poddał.

Wysłano mnie do cesarskim …

Urodziłam łzy pochwy. Ci jednak, kilka tygodni wszystko zostało zapomniane: ból i strach, i gniew, i … Nie martw się!

Gdzie spojrzeć, wszędzie słychać krzyki i jęki: Och, to boli. Och … A ja sam doświadczyłem bardzo trudny i bolesny poród.

Konieczne jest, aby nie jęczeć z bólu, i przygotować się do porodu! Poszedłem na siłownię dla kobiet w ciąży, w basenie, na specjalnych kursach. Zrobiłem ból nie może się ostać, ale w kluczowym okresie, zawsze myślę tylko o dziecku. Mimo, że do czasu po porodzie naprawdę wyczerpana, ale mam (dość) Nie ma strachu, nie ma bólu.

Od opinie wyraźnie widać, że prawie wszystkie kobiety przychodzą do tego samego wniosku: „Może urodzić i bolesne, ale wyraźnie zasługuje”

Share →