Boże Narodzenie Kolekcja 2014

Boże Narodzenie Kolekcja 2014

Świąteczne bluzki

Nasz sklep internetowy «SPLENDID» Przedstawiamy nową kolekcję modnych bluzek 2013-2014 roku.

Zakres

Katalog prezentuje eleganckie damskie bluzki, które są idealne do następujących powodów:

 • Dom na imprezie. Możesz podnieść bluzkę na nowy rok w stylu klasycznym w koszulce ozdobione koronką lub plisami. Przedstawiono również jedwabną bluzkę 2014 moda jedwabiu Deborah, który nadaje produktowi urok i wyrafinowanie.
 • Gwarancja na pracę.

  Na spotkaniu korporacyjnym nowego roku, oferujemy bluzki damskie klasyczne dyskretny 2014. W katalogu można znaleźć gładka koszula jedwabiu niebieski, czerwony, beżowy, bez elementów dekoracyjnych. Możesz też kupić fantazyjne bluzki ozdobiony małą ilością ozdobników jedwabiu lub wydruków.

 • Nowy Rok w domu. Jeśli chcesz spędzić wakacje z rodziną i bliskimi przyjaciółmi, proponujemy do wyboru z kolekcji 2014 bluzki w stylu romantycznym. Katalog prezentuje eleganckie bluzki z jedwabiu w kolorze turkusowym, czekoladę lub kremowy. Produkty są ozdobione falbankami, grafiki koronki z efektu lub wydruków etnicznych.

Godność

Przedstawione modele są wykonane z naturalnego jedwabiu, który posiada następujące zalety:

 • Elegancki wygląd. Przedstawione w 2014 bluzki zdjęcia mody wykonane z jedwabiu, ma gładką konsystencję, przesuwnych przyjemne w dotyku. Eleganckie ubrania gra i gra na jasnych odcieniach tworzy efekt hipnotyzujący.
 • Naturalność. Jedwab jest materiałem naturalnym, który jest w stanie ogrzać się w zimnym pomieszczeniu i fajne w upale.

  Materiału z jedwabiu, która składa się z 97% białka i 3% – tłuszcze i woski.

 • Antiallergichnost. Bluzki kolekcja jesień-zima 2013-2014 roku wykonane są z jedwabiu, który jest absolutnie nieszkodliwy materiał. Nie powoduje reakcji alergicznych ani podrażnień na skórze.
 • Trwałość. Prezentowane na 2014 zdjęć bluzki wykonane są z wysokiej jakości i wytrzymałego jedwabiu, które starannie użytkowania i właściwej opieki jest w stanie obsłużyć od wieków.

Zdobądź więcej informacji na jedwabiu odzieży, jak również nabycie fantazyjne bluzki hurtowych można skontaktować się telefonicznie lub adresy podane w sekcji Kontakty.

Share →