Boże Narodzenie oświetlenie i projektowanie oświetlenia budynków

Boże Narodzenie oświetlenie i projektowanie oświetlenia budynków

Oświetlenie drzew

Iluminacje

Restauracja „Mario”

Iluminacje

budynki, elewacje i dziedzińce

Nic nie podoba w Nowy Rok jak prawdziwy iluminacji świątecznych, które mogą być używane do przekształcania dowolny dom lub ogród fasada noworocznym bajki, że Ciebie i Twoich sąsiadów zachwyci.

Jak to działa?

Iluminacje – to urządzenia elektryczne, podłączone do zasilania konwencjonalnego i obsługiwane za pomocą specjalnych urządzeń. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat i spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa pożarowego.

Koszt oświetlenia

Prosta odpowiedź na to pytanie jest dość nie jest łatwe, ale ogólnie można powiedzieć, że koszt zależy od kilku podstawowych punktach: rodzaj technologii oświetlenia, ilość pracy i złożoności instalacji. Dlatego każdy projekt jest obliczany oddzielnie kompilowane szacunki dla materiałów i prac instalacyjnych.

Aby obliczyć oświetlenie trzeba zadzwonić do menedżera Siergiej przez telefon ++7 (495) 961-06-02. On doradzi i będzie prowadzić w miejscu, w celu obliczenia kosztów. Do wstępnych szacunków, wystarczy wysłać zdjęcia z domu, lub elewacji dziedzińca naelektronnuyu mail: 5878755@mail.ru.

Jaki problem?

Na Boże Narodzenie iluminacje dopasowanie struktury i stacjonarną projektu: domy, płoty i altany, drzewa i krzewy. Głównym warunkiem jest obecność szeregu mocy z możliwością podłączenia do niego.

Używamy

Elektryczne girlandy na lampach

Deszcz LED (dioda PLAY Light)

Siatka LED (netto LED)

Lina światła LED (dioda Duralight)

Tutaj można kupić świąteczne panele oświetleniowe i cyfr z liny, z którym można urządzić własną stocznię lub elewacji.

Share →