Bransoletki 2013-2014

Bransoletki 2013-2014

Ponad 1000 zadowolonych klientów

Wyrażamy naszą wdzięczność do firmy "Rada" za terminowe dostawy i towarów wysokiej jakości!

Nadal będę złożyć zamówienie na stronie internetowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Zdobądź premię

Biżuteria i akcesoria RADA Akcesoria

W nowym okresie, tak jak w poprzednim, wielkości bez znaczenia. Ponad – lepiej.

Jednym z głównych trendów na bransoletki 2013- 2014 był metalu. Metalowe bransoletki może być nieostry, zwłaszcza w połączeniu ze ścisłą garnitur lub skórzanych akcesoriów. Również bardzo popularne kobiece bransoletki wykonane z metalu.

Wykonanie, kształt i rozmiar bransoletki może być cokolwiek, tak długo, jak wszystkie akcesoria idealnie nadaje się do stroju.

Bransoletka – ważnym dodatkiem w postaci kobiety. Wśród kolekcji 2013- 2014 lat każda kobieta może znaleźć biżuterii, która będzie odzwierciedlać jego nastrój i nastawienie do świata. Ważne jest tylko, aby być w stanie wybrać odpowiedni wystrój.

Bransoletki z kamienia naturalnego

W modzie są nadal kamienie naturalne, że projektanci nie wolą być traktowane w celu zachowania naturalnego asymetrię i nieprawidłowości. Kolekcja tym sezonie dominuje biżuteria z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Jak widać, bezgraniczną wyobraźnię projektantów, a także wszelkie fashionistkę odmiany może wybrać coś do gustu. W umysłach wielu mocno zakorzenione stereotyp, że bransolety wykonane z naturalnych kamieni – dekoracji kobiet w średnim wieku. Mimo, że nie jest tak, a wiele domów mody uvelirnih aby dać jasny obalanie do ich modne i stylowe kolekcji biżuterii.

Półszlachetne kamienie naturalne w bransolety i pierścienie, a także kompletne zestawy z nich niezwykle popularny dzisiaj.

Moda Trendy 2013 – 2014

W sezonie 2013-2014 będzie odpowiednie cienkie bransoletki. Są one idealne do oficjalnych okazjach, i to jest właściwe w biznesie Kotyu.

W tym, bransoletka może przybierać różne nieoczekiwane formy, na przykład, różne rozmiary wydłużonych pierścienie, kostki itp W sposób zbiory są często spotykane w stylu naturalistycznych bransoletki z wizerunkiem liści, kwiatów i owadów, takich jak motyle i ważki.

Wściekłość – Połączenie dużego zegara i kilku bransoletki na jednym ramieniu. Ta opcja będzie mieć znaczenie nawet w biurze, gdzie dress code. Jednak dla spotkań biznesowych lepiej wolą Bransoletki klasyczne formy i kojące dźwięki.

Odpowiednie światło fioletowe, beż, kawa, drewno, masa perłowa światła.

Iść na zakupy

Share →