Bukiet z ich rąk - Szkolenia Wideo

Bukiet z ich rąk Szkolenia Wideo

Ty dodał to video na sporządzenie bukiety kwiatów „Bukiet własnymi rękami.” Autor Michael Oktisyuk Oczywiście. Ten kurs pomoże początkującym w przygotowywaniu bukietów i kwiatów w rozwoju swojej działalności, a pomoże przedsiębiorcy, którzy sprzedają kwiaty, zwiększenia efektywności ich działalności.

Kurs ten film jest uważany przede wszystkim opakowania celofan.

„Wielu klientów, którzy są już zaangażowani w kwiat biznesu, poprosił mnie do uwolnienia materiałów edukacyjnych na temat (czyli bukiety z opakowania celofan) i że takie postępowanie jest teraz swobodnie dostępne do wglądu w internecie”

W sumie jest 10 artykułów edukacyjnych z samouczki wideo na bukiety z rękami do biznesu kwiatowego. Kwiatów, jak wspomniano powyżej, w zasadzie celofan. Wszystkie materiały są wolne, ale w celu uzyskania dostępu lub pobrać film, należy zapisać się na prawo i uzyskać hasło dostępu (bezpłatnie) do materiałów szkoleniowych.

Jeśli właśnie rozpoczęła swoją działalność i kwiat nadal dość obeznany z przygotowywania bukietów, materiał ten będzie twoim dobrym pomocnikiem w rozwoju ich biznesu.

W większości regionów Rosji i krajach WNP, aby bukiety zwykle celofan, i zazwyczaj 90% podobne do tych, które można zobaczyć na tej stronie. Więc jestem pewien, że wielu z was darmowe materiału wystarczy, by zacząć rozumieć trochę opakowanie kwiat, celofan, w tworzeniu bukietów i kwiatów rozpocząć działalność.

Jeśli chcesz zagłębić się dalej w bukiety kwiatów nie tylko celofan, ale również z nowego opakowania, a następnie zostały wypłacone kursy wideo, dla nich, możesz sprawdzić tę stronę na odpowiedniej stronie.

A teraz linki do lekcji na sporządzanie bukietów kwiatowych.

Share →