Bukiety z cukierków z rękami: kursach mistrzowskich prowadzonych krok po kroku ... Zdjęcia

Bukiety z cukierków z rękami: kursach mistrzowskich prowadzonych krok po kroku zdjęcia i instrukcje

Jest słodki Bukiet z cukierków z rękami bardzo łatwo. Nie są wymagane  nie ma specjalnych materiałów i wielka wiedza. Trzeba będzie kolorowy papier, czekoladki, nożyczki, klej i trochę cierpliwości i wyobraźni.

Jeśli są Państwo zainteresowani w nas, to jest czas, aby zabrać się do pracy! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka oryginalnych kursy mistrzowskie, jak stworzyć bukiety słodyczy z ich rąk i instrukcje krok po kroku ze zdjęciami .

Bukiet z cukierków: master class «Tulipany»

Musimy następujące materiały:

czekolada w postaci trufli, skrawki tkanin 5×5 cm, 2 sztuki, z filcu  tkaniny liście na każdy kwiat, zielona wstążka, długi szpikulec do łodygi.

1. Weź dwie bazy do cukierków i połączyć je ze sobą, a następnie owinąć je w tkance.

2. Przymocować  Pączek słodyczy do trzpienia za pomocą taśmy klejącej.

3. ostateczny szlif — pozostawia.

4. Produkujemy odpowiednią ilość kwiatów i związał swoją piękną satynową wstążką. Mistrz produkcji klasy Bukiety Cukierki «Tulipany» Wykonało się!

Bukiet z cukierków: master class «Róże»

Musimy następujące materiały:

czekoladowe cukierki w błyszczących opakowań, papieru, drewniane szpikulce do trzpienia,  Zdobądź dla roślin w pomieszczeniach lub innych potraw,  konwencjonalne pianki lub innego wypełniacza do ustalenia koloru, taśma klejąca w kolorze papieru.

1.  Przygotowanie dania dla bukietu i płatków papieru.

2.  Kutas cukierki na szpikulce i podstawa z taśmą klejącą starannie przymocować papier papirus.

Bukiet z cukierków: master class «Waga Ennius bukiet»

Musimy następujące materiały: opakowania cukierków w innych «ogon», Barwne tekturę, wąskie i szerokie taśmy taśmy klejącej, drut, zielony do dekoracji bukiet, łuk,  nakrochmalony tiulu lub siatki, długa  szpikulec łodyga.  To  wersja bukietem trochę trudniej niż poprzednie, i wymaga trochę więcej wytrwałości. Wszystkie potrzebne materiały można kupić w specjalnych sklepach lub kwiat.

1. Podziel przewód na 4 części. Tekturę pokroić w rozmiarze 18h20 cm.,  Następnie owinąć cukierka, jak pokazano na zdjęciu poniżej.

2. Zamocować taśmę klejącą drutu pączek, bandaże, a następnie grzywny koronki i starannie wyrównać papieru płatki. Takie kolory muszą  7 sztuk.

3.  Umieszczenie kwiatostan z  7 otrzymała kwiaty na długie szpikulce za pomocą taśmy klejącej. Można udekorować dekoracyjne zieleni.

4.  Pod koniec dekariruem sieci lub tiulu i krawat piękny łuk.

Bukiet z cukierków Workshop «Cukierki pąk róży»

Share →