Bułeczki z ciasta

Bułeczki z ciasta

Obecnie kruche ciasto powinno stracić lekką strukturę i słodki smak.

Jak zrobić kruche ciasto prawo? Wystarczy znać kilka tajemnic.

Po pierwsze, konieczne jest ścisłe przestrzeganie wszystkich proporcjach składników, a po drugie, nie ugniatać przez długi czas. Produkty wykonane z ciasta, takie jak otwarte i zamknięte torty, ciasta, torty, ciastka, i zawsze będzie ulubione ciastka na każdym rosyjskim święto lub umiarkowanym tea party.

Oferujemy zaskoczyć swoich domowych takie pyszne rogaliki z ciasta, jak na zdjęciu.

Formułowanie smakołyków obejmuje takie elementy jak:

  • Mąka – 4 szklanki
  • Masło – dwieście gramów
  • Jogurt – 1 szklanka
  • Soda – 1 łyżeczka

Dżem Dżem lub gruba dla napełniania

Przesiać mąkę wzgórze, w którego środku umieścić masło i pocierać ręką tworząc okruchy. Następnie sypem sody i wlać jogurt. Jeśli ciasto się wodnista, dodać więcej mąki.

Przepis na jogurt dostarcza dość elastyczne masowe skręcanie bułeczki.

Gotowego ciasta szerokości walcowanego szew 4-5 mm. Następnie ostrożnie wyciąć diamentów na skraju każdego ułożyć pożądany wypełnienie, a następnie zwinąć. Wysyłamy nasze bułki ciasta w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni i piec na złoty kolor.

Kalorii tego pieczenia dżem jest 374 kcal / 100 g.

Taki wspaniały przepis na bułeczki z ciasta jest bardzo łatwe w przygotowaniu i, bez wątpienia zadowoli nie tylko swoją rodzinę, ale również gości.

Ten miękki kruche ciasto jest podstawą gadżety takie wspaniałe dzieci, takich jak sernik, który można zobaczyć na zdjęciu.

Na nadzienie:

  • Sery – 200 gramów
  • Cukru – 100 g
  • Jaj białych – 2 szt
  • Mąka – 2 łyżki

Rozwałkować ciasto na grubość warstwy 5 mm, cięcia szkła z wlewków okrągłych. Połowa z tych kawałków Pile wyciąć środek, a następnie takie obodochki nadrobić celów kręgach. W tym wnęka musi umieścić nasz farsz, składniki, dla których jesteśmy dokładnie wymieszać.

Przed wysłaniem nasz sernik w piekarniku, nasmarować je z żółtkiem. Piec w temperaturze 200 stopni na złoty kolor. Jeśli nie chcesz tracić czasu na wycinanie koło, można po prostu zrobić ciasto sernik w małych form silikonowych.

Idź lekki sernik powietrza kalorii, która jest 318 kcal / 100 g.

Są to fantastycznie smakołyki mogą być wykonane z tego niezwykłego testu. Gwarantowane wysławiamy Ciebie drodzy ludzie, odda za swoje wysiłki. Uwierz mi, że warto!

Share →