Buty Platform 2013

Buty Platform 2013

Buty na wysokiej platformie przez dłuższy czas w modzie damskiej. Kolekcja każdej marki ma takie buty. Dlaczego im się podoba nasze modnych kobiet?

A odpowiedź jest bardzo prosta, chodzić w takich butach jest bardzo łatwe i wygodne. A poza tym ze względu na platformie wizualnie wydłużają nogi i wzrost dziewczyny.

W tym roku projektanci oferują dziewczętom ogromną liczbę stylów i wzorów obuwia. Możesz wybrać modne buty na platformach 2013 w dowolnym kolorze. Wybierając buty, należy zwrócić uwagę na kształt platformochki.

Z miejsca, gdzie masz zamiar nosić buty, wysokość i szerokość zależy od platformy.

Red skóry lakierowanej i wzbogaconej Christian Louboutin, 800 i 1400 dolarów

Beżowe sandały i żółty Pompy Christian Louboutin, 1100 i 845 dolarów

Ponadto, należy zwrócić uwagę na dane o pracownikach dekoracji. Na przykład, platforma neutralne, krem, czerwony i złoty strój na imprezę. Jasny kolor będzie idealnym uzupełnieniem letnich obrazu codziennego.

Należy również pamiętać, że buty platformy są dwojakiego rodzaju. Pierwszy typ obejmuje modele butów na solidnej platformie, i drugie – na platformy i obcasy w tym samym czasie. Model butów stałe bardziej praktyczne i wygodne. Te buty idealne do codziennego noszenia.

Ale drugi rodzaj dobre buty na specjalne okazje.

Żółte sandały Prada z czaszki i Alexander McQueen, 850 i 1075 dolar

Wybór szpilki i platformy w tym samym czasie, należy zwrócić uwagę na wysokości pięty. Jeśli but jest wygodny, wtedy będzie wygodne, gdy pięta jest 10 cm. W ogóle to najlepiej wybrać buty o wysokości pięty 7-8 cm.

Nie należy zapominać, że na podniesione przed buta, obcas wydaje wyższa.

Projektanci oferują dziewczętom platformy buty w 2013 roku z naturalnych materiałów, z warkocze plecione, skóry gadów. W kolekcjach znanych marek buty mogą być postrzegane wszystkie kolory tęczy. W sposób klasyczne białe i czarne modele.

Granatowy zamsz i otwarty trójpalczasty Jimmy Choo, ozdobione kryształami, 775 i 3000 dolarów

Spójrz piękne buty beżowe, zielone i niebieskie kolory. Oprócz zwykłych modeli można znaleźć modele, które łączą w sobie kilka kolorów. Elegancki i fajnie wygląda buty z klamrami i paskami.

Wybierz modne buty na niewielkim platformochke. Nawet jeśli nosisz swoje ulubione buty na co dzień, to nie ma wpływu na zdrowie stóp.

Wężowej skóry i satyny Brian Atwood, 400 i 755 $

Czarne sandały i Fendi fuksja Valentino, cena 830 i 995 dolarów

Charlotte Olympia, 900 dolarów

Casadei zamszu koronki i paski Charlotte Olympia, 920 i 900 dolarów

Platforma buty zamszowe zdjęcia Giuseppe Zanotti zielony i fioletowy Rene Caovilla, 850 i 755 $

Lanvin satyny i brązowy Rachel Zoe, 890 i 355 dolarów

Obuwie bez obcasów Giuseppe Zanotti

Share →