Buty Wiosna 2014

Buty Wiosna 2014

Każda kobieta jest zainteresowany tym, co będą buty w nowym sezonie. Ale co może być bardziej ekscytujące niż tworząc swój własny styl, stworzyć nowy modny wizerunek. A dzisiaj porozmawiamy o nowym sezonie modne obuwie. Dołącz teraz!

Buty wiosna 2014: Koronka

Buty z koronki, być może, najjaśniejszy sezonu. Styliści polecam wybranie go tylko w wieczorowej sukni. Nic dziwnego, bo wygląda bardzo stylowy i elegancki.

Kolekcja marki mody Alexander McQueen, okazało magiczne pomp z wysokich obcasach. Projektant zaproponował klasycznej wersji: białe buty obszyte czarną koronką. To wygląda bardzo stylowo!

Jasne motywy Oscar de la Renta

I choć sezon wiosna głównie poświęcony beżowe kolory, na wybiegach mody jest i buty w jasnym kolorze palety. Te buty po prostu przeznaczone do jasnych dziewcząt.

Oryginalne cienkie sandały sztylet z ostrym nosem, możemy znaleźć w kolekcji Oscar de la Renta. Projektant zaleca patrząc na lakierowanej skóry w nowy sposób, w żywych kolorach.

Buty z ostrym nosem i klamry

Buty z ostrym nosem – głównego nurtu tej wiosny.

Niemal wszyscy projektanci skupili się na modelach z jasnym ostry nos i obcasy.

Pompy z metalu wylewki w modzie. Modele te są doskonale połączone z eleganckiej czarnej sukni i dżinsy z długą góry.

Buty wiosna 2014: lakier metalik od Rupert Sanderson

Metaliczny kolor jest bardzo popularny w tym roku. Okazuje się, że wielu projektantów postanowiliśmy umieścić go w swoich zbiorach. W szczególności popularnych kolorach, takich jak metaliczny niebieski, srebra, złota i innych.

Wystarczy spojrzeć na klasyczne buty z cienką sprzączki od Ralpha Laurena.

Ostra toe

Ostra toe powrót trendu. W tym roku, buty z ostrym palca wszędzie. Zauważyliśmy ciekawą opcję w kolekcji marki mody Carolina Herrera.

Nawiasem mówiąc, projektant skupia się na cienkie nogi klamra w środku. W ogóle, styliści twierdzą inny trend – popularność wydruków gadów, który był trend w ostatnim sezonie.

Platforma sandały

Stało się tradycją, aby rozcieńczyć ogromny zbiór sandały na wysokiej platformie. Dosłownie każda kolekcja ma kilka z nich.

Szczególną uwagę zwraca się na styliści polecam ogromny modelu z nadrukiem. Tak, z nadrukiem! Jeśli ubiegłoroczne tendencje były tkane sandały, ale w tym roku styliści zrobić główny nacisk na modelu z kolorowymi nadrukami!

Te znaleźliśmy w DolceGabbana kolekcji! Wystarczy spojrzeć, ile wyraz wyrafinowania i motywów sycylijskich w jedną całość!

Również kontynuuje temat marki mody Nicole Miller drukuje. Kolekcja etykiety znajdują się na wysokim obcasie sandały z kwiatowym nadrukiem!

Buty wiosna 2014: Baleriny

W świecie mody buty balet i wiele się zmieniło. To wygodne buty stały się bardziej wyrafinowane i piękne. Projektanci starają się zaskoczyć nas z oryginalnym wzornictwem i niezwykłe interpretacje na temat wydruków zwierząt.

Tak, w tym roku szczególny nacisk na projektanta zrobić baleriny z ostrym nosem. Te i przydatne w życiu codziennym i garnitur strój wieczorowy. Zestaw elementów dekoracyjnych, zwraca uwagę na balet mieszkań więcej.

Na przykład, obecne modele z kokardkami, węże, klamry. W modzie i baletu mieszkań z otwartą tylną pokrywą i klamry. Szczególną uwagę należy zwrócić baletnic kolorów metalicznych – są w trendzie.

Wyrafinowany styl Giuseppe Zanotti zaskakującą różnorodność stylu i piękna. Nawiasem mówiąc, tegoroczny Mistrz oferuje piękne wysokie obcasy i klinów. Na szczególną uwagę zasługują buty z ostrym nosem.

Share →