Byk kobieta i mężczyzna Koziorożec - znaki kompatybilności

Byk kobieta i mężczyzna Koziorożec – znaki kompatybilności

Byk i Koziorożec – 100% kompatybilny!

Atrakcji, które przeżywa te znaki do siebie jest trudne do opisania słowami. Od pierwszych minut dialogu między kobietą i jej mąż-byk-Koziorożec ugruntowanie zaufania i zrozumienia. Wiele osób spojrzał na to z kilku, może się wydawać, że są one ze sobą na zimno, ale to nie jest. Byk kobieta stojąca obok ukochanego człowieka-Koziorożca, przytłoczony i nie zauważyć, co się dzieje wokół nich.

Ta harmonia może trwać wiecznie. Aby złamać, trzeba bardzo się starają.

Po pierwsze, kobiety i mężczyźni Byk Koziorożec łączy niezawodność. Zaufali siebie na podłodze i nie wspinać z dzikiej zazdrości i wzajemnych oskarżeń. Ponadto, są one w stanie znieść i często ulotne miłość kobieta w człowieka-Taurus-Koziorożca rozwija się w silnym przywiązaniem.

Tylko dzięki ogromnej cierpliwości w ich związku jest zawsze komfort.

Byk Kobieta-miło się jej mąż Koziorożec wszelkie porady, wskazówki. Nawet proste Uśmiechu lub miłe słowa byk kobieta zapamięta na zawsze. Pomimo pozornej oziębłości i praktyczność, byk kobieta nie jest pozbawiony chęci do życia w rodzinie.

Rodzina do niego nie frazesem, a centrum wszechświata.

Byk Kobieta jest sentymentalny i nie toleruje nagłe zmiany. Ona nie lubi, gdy jej nagle zapada palenisko i dlatego jest gotowa stanowczo oprzeć wszystkie ciosy losu. Wpływa na typowe Taurus upór. Koziorożec Mężczyzna ona pielęgnować i chronić. Nigdy jednak nie będzie go z gigolo, pozostawiając za sobą prawo być przede wszystkim w rodzinie i pokazać prawdziwy charakter człowieka. Muszę powiedzieć, że kobiety są uparci byk zanika w tle. W miłości, mogą przyznać interesy do wyginania się pod partnera.

Mężczyzna Koziorożec to gra z reinkarnacji ścisłego i rozsądnej pani w niewinnej dziewczyny jak bardzo.

Byk kobieta wie, jak czekać, a mężczyzna Koziorożec (a także każdy inny prawdziwy mężczyzna) docenia jakość. Ona będzie czekać na to, aby pracować, karma, picie i łóżko uśpienia. Dbanie żona – nic nie mów!

Mężczyzna Koziorożec zadowolony, że jego żona byk może coś powiedzieć, pocieszyć, miło jest jego wszechstronność.

W zakresie publicznego uznania, sposób, w jaki kobiety i mężczyźni Taurus Koziorożec rozchodzą. Byk kobieta nie lubi nic udowadniać. Jest na tyle wewnętrznej świadomości jego niewinności. Koziorożec, wręcz przeciwnie, zachowuje się dokładnie odwrotnie. On potrzebuje zgody nie tylko żony. On chce być chwalony wszystkich.

Żądza władzy – ukryta cecha charakteru niż Koziorożec Koziorożec skromny wygląd, a tym bardziej jego pragnienie dominacji wewnątrz. Jednakże takie sprzeczne opinie, nie kolidują z kobietą, Byk i Koziorożec człowieka istnieć razem. Gdy usiadł i zgodził, w przyszłości nie będzie się w sprawy siebie.

Koziorożec nie toleruje krytyki, ale byk, pomimo jego gorącym temperamentem i uporem, że jest w stanie podjąć uwagi żrących w swoim przemówieniu. Mądra kobieta Byk zna swojego męża, Koziorożec, a nawet jeszcze bardziej, to jest oczywiste, że trudno pozycja społeczna. Koziorożec nie skryta i nie powie nikomu o jego wewnętrznej udręki, z wyjątkiem stać żona Taurus.

Ona, tak przy okazji, nie może zrozumieć jego pragnienie, aby być przede wszystkim, ale niesamowite takt nie pozwoli jej skrzywdzić wrażliwą Koziorożec.

Muszę powiedzieć, że rodzina i Koziorożca, Taurus Taurus kobiety, zawsze odgrywać rolę "pierwsze skrzypce", Capricorn rządzi Saturn i tak często wątpi w możliwość długiego i silnego związku. Byk Kobieta jest całkowicie zdolny do rozwiać te ponure myśli. Koziorożec wie jak kochać namiętnie, ale nie zawsze poprawnie stosują się i kobiet byk wziąć inicjatywę w swoje ręce. Tylko intuicja i bogaty świat wewnętrzny pozwalają nieustannie samicę Taurus "rozwikłać" mężczyzna Koziorożec.

Koziorożec nie można powiedzieć o miłości, jak być powinny, a zadaniem kobiet Taurus znaleźć klucz do ujawnienia emocjonalną pamięć podręczną.

Dzieci urodzone w rodzinie kobiet i mężczyzn byk-Capricorn, bardziej szczęśliwy niż nie. Większość obaw trwa zwykle Matki-komórek. To uczy dzieci wszystkie interesujące, wpaja miłość życia i pragnienie, aby znaleźć piękno w szczegółach. Mężczyzna Koziorożec mają swoje uczucia rodzicielskie, ale ze względu na jego tajemnicy i nieśmiałości nie zawsze są w stanie je wyrazić.

W tej sytuacji, tylko żona byk jest w stanie przezwyciężyć nieśmiałość człowieka i pomóc mu znaleźć wspólny język z dziećmi. Muszę powiedzieć, że mój ojciec Koziorożec ma wiele do nauczenia się. On jest przykładem prawdziwego człowieka, dobrej firmy i celowego osoby. Wraz z pozytywnych cech matki-Taurus mogą rosnąć bardzo utalentowanych i inteligentnych dzieci.

Oczywiście, że nie wzrośnie doskonałych ludzi, ale ich szkolenia jest, jak mówią, "na najwyższym poziomie",

Share →